Lansweeper

Ви можете придбати ліцензії Lansweeper, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Hemoco в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Lansweeper – програма для адміністраторів мережі, що дозволяє проводити аналіз необхідних параметрів мережі та парку ПК.

Повний опис

Lansweeper автоматично сканує всі підключені до мережі комп’ютери і пристрої і надає зібрану інформацію в веб-інтерфейсі. Відстеження і аудит всіх програм, встановлених у Вашій мережі за допомогою гнучких і зручних в налаштуванні звітів про інвентаризацію. З’ясуйте, які програми встановлені на комп’ютерах і чи є вони ліцензійними. Вбудований інструмент також полегшить відстежити питання невикористовуваних ліцензій. При необхідності можна також використовувати деякі функції віддаленого управління, які також доступні при використанні програми.

Для полегшення роботи з мережею Lansweeper можна інтегрувати з Active Directory – це дасть можливість працювати з комп’ютерами, підключеними до одного домену і без доступу до мережі Інтернет. Також Ви зможете експортувати необхідну інформацію або зберігати її в базі даних SQL. Програмний продукт в рамках одного домена дозволяє уникнути установки клієнтської частини. Програмний продукт виявить всі апаратні пристрої, підключені до комп’ютерів і відстежить будь-які зміни.

Lansweeper дозволяє отримувати такі дані:

  • Повну інформацію про користувачів: останній сеанс, ім’я, встановлені програми і пакети оновлень
  • Вставляти коментарі, фото
  • Імпортувати дані з домену
  • Збирати дані актуальної конфігурації операційної системи і багато іншого