PaperCut MF

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії PaperCut MF звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є дистриб’ютором продуктів PaperCut MF в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

PaperCut MF – це зручний інструмент для моніторингу та управління копіюванням і печаттю у вашій організації, що дозволяє контролювати витрати та зберігати навколишнє середовище.

Повний опис

Основні можливості PaperCut MF: 

– Моніторинг використання та звітність

Відстеження і повідомлення в реальному часі за всі завданням друку / копіювання / сканування / факсу, починаючи від звітів про кількість сторінок і до зведень по користувачах, відділах. PaperCut MF пропонує більше 50 готових звітів в форматах PDF, HTML і Microsoft Excel (.csv). Вони доступні як через браузер, так і по електронній пошті за розкладом. Можна доповнити їх «шапкою», яка налаштовується і власними даними, вказавши діапазони дат і застосувавши фільтри.

– Безпечний друк Find-Me

PaperCut MF стоїть на сторожі конфіденційності та істотно зменшує кількість залишених на принтерах роздруківок завдяки необхідності підтверджувати друк на самому принтері. Find-Me створює віртуальну чергу завдань, і користувачі виводять їх на друк на обраних пристроях. З метою безпеки перед друком необхідна аутентифікація користувача на принтері як гарантія того, що важливі документи не потраплять в чужі руки. PaperCut MF можна конфігурувати так, щоб печать була неможлива без схвалення керівника, адміністратора або вчителя.

– Централізоване адміністрування, зручне управління

PaperCut MF має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс адміністрування, доступний через браузер з будь-якої робочої станції в мережі. Користувачам доступні інструменти для відстеження в реальному часі власної активності, інформація про баланс їх облікових записів, а також можливість ділитися кредитом з іншими співробітниками.

– Друк без драйверів через Інтернет

Унікальна функція Web Print дає можливість друкувати з лептопів або нетбуків без установки драйверів і аутентифікації в мережі. Web Print повністю інтегрований з процесами алокації витрат і квотування друку.

– Встановлює політики друку в організації

PaperCut MF перехоплює завдання на друк на сервері, керує ними відповідно до створених правил, які заохочують бережливе ставлення до ресурсів організації. Фільтрація завдань і Java-скрипти дозволяють гнучко налаштовувати політики та оптимізувати навантаження на пристрої друку. Наприклад, великі завдання можна направляти на високошвидкісні принтери, завдання з неправильно вибраним папером будуть автоматично видалятися, спливаючі вікна вимагатимуть від користувача підтвердити односторонній друк, а якщо улюблений принтер не працює, повідомлять про це.

– Просте розгортання

Майстер установки інсталює серверне ПЗ, а потім знаходить всі підключені до мережі принтери і МФУ. Створення користувачів і груп здійснюється автоматично з використанням Active Directory, Open Directory, Novell eDirectory LDAP. Майстер установки допоможе призначити права доступу, вартість сторінки і квоти. Клієнтське ПЗ ставиться опціонально, воно може запускатися безпосередньо з відкритої папки на сервері, позбавляючи від необхідності інсталювати його окремо на кожній робочій станції. PaperCut MF працює з принтерами і багатофункціональними пристроями всіх основних виробників.

– Інтеграція з Інтранет та іншими системами

Веб-інтерфейс, що налаштовується може бути вбудований в корпоративний Інтранет, доступний API з можливістю створення скриптів для інтеграції PaperCut MF з іншими ІТ-системами.

– Масштабування без зусиль

Сучасний дизайн та архітектура ПЗ забезпечують масштабованість рішення для мереж будь-якого розміру – від 5 до 500 000 користувачів. Незалежно від того, скільки серверів і користувачів у вашій мережі, PaperCut MF впорається з усіма завданнями.

– Максимальний час безвідмовної роботи

PaperCut MF використовує здоровий підхід до забезпечення підтримки за рахунок кластеризації на рівні принт-спулера, сервера додатка і бази даних, а також завдяки автоматичному захисту від збоїв в окремих точках відмови.

– Зменшує відходи і «вуглецевий слід»

Виховує відповідальне ставлення до друку за допомогою квот і політик, зменшує витрати паперу і тонера, а також споживання електроенергії. Наочно відображає екологічні дані про викиди вуглецю в обсязі CO2 або в кількості знищених дерев.