LastPass Enterprise

Ви можете придбати ліцензії LastPass Enterprise, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Для більш ніж 47 000 підприємств усіх розмірів LastPass Enterprise зменшує кількість конфліктів для співробітників, одночасно підвищуючи контроль і видимість для ІТ-відділу за допомогою простого в управлінні і зручного у використанні рішення. З єдиним входом в систему для пріоритетних програм ІТ і управлінням паролями для захоплення і забезпечення безпеки всього іншого, LastPass Enterprise захищає кожну точку доступу і зручно з’єднує співробітників з їх роботою.

Повний опис

Централізований, безпечний доступ

Завдяки інтегрованому рішенню з єдиним диспетчером входів і паролів, LastPass Enterprise забезпечує контроль для кожної точки доступу. ІТ-фахівці можуть використовувати більше 100  політик користувача, автоматизоване управління користувачами, звітність з безпеки і багато іншого для забезпечення безпеки, кожна точка входу захищена паролем, одночасно спрощуючи щоденний доступ.

Бездоганний досвід співробітників

Зберігайте все в одному місці і отримаєте доступ до кожного інструменту. За допомогою LastPass Enterprise, співробітники мають простий доступ до додатків з ІТ-підтримкою і можуть зберігати всі інші додатки в їх сховище паролів. LastPass Enterprise виконує роботу по підключенню до кожного з додатків і створенню, запам’ятовуванню та заповненню паролів.

Зручний обмін паролями

LastPass Enterprise забезпечує безпеку, гнучкий обмін для спільних команд – від ІТ до маркетингових груп – для ведення звітності, використовуючи згенеровані паролі і доступ в режимі реального часу.

Всебічний контроль безпеки

Від 100 політик безпеки, що налаштовуються до докладних журналів звітів, панель адміністрування є центром ІТ-командування для розгортання LastPass Enterprise в масштабах всієї компанії.

Приладова панель адміністратора пропонує цілісне уявлення про користувача. доступ по всій організації. Інтеграція за принципом “підключи і працюй” для ІТ-команд

LastPass Enterprise спрощує адаптацію співробітників і роботу для IT-команд. LastPass Enterprise пропонує безшовну інтеграцію для Microsoft Active Directory, Microsoft Azure AD, OneLogin і Okta ..