DatAnswers

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії DatAnswers звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів DatAnswers в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

DatAnswers попередньо проводить повнотекстове індексування корпоративних ресурсів зберігання, тому миттєво видає результати у вигляді списку всіх документів, які відповідають заданим критеріям пошуку. При цьому система покаже ефективні права доступу до документів і дозволить експортувати результати пошуку в форматі csv.

Повний опис

Безпечний, точний пошук для сховищ NAS, файлових серверів Windows і SharePoint.

  • Документи, що містять конфіденційну інформацію, можна виключити з результатів пошукової видачі
  • DatAnswers відображає контекст, у якому знайдена інформація, що запитується (система відображає фрагмент знайденого пошукового запиту, що дає повне розуміння результатів пошуку і спрощує його)
  • Немає необхідності задавати правила класифікації заздалегідь
  • Управління релевантність пошуку в залежності від статистики використання та реальної активності користувачів

Інкрементальне сканування
Після первинного повного сканування, нові або модифіковані дані скануються DatAnswers інкрементально, не витрачаючи ресурси і час на повторне сканування даних, які не змінювалися. Такий підхід забезпечує швидкі і точні результати пошуку.

Розширена фільтрація
Розширена фільтрація по будь-яких метаданих (автору, часу створення, типу файлу і т.д).

Доменна аутентифікація
DatAnswers підтримує доменну аутентифікацію, немає необхідності створювати вбудовані облікові записи, користувачі використовують свої звичні облікові записи.

Захист конфіденційної інформації
DatAnswers фільтрує результати пошуку і обмежує доступ до конфіденційних даних.

Логування пошукових запитів
При проведенні розслідувань інцидентів ви можете звернутися до історії пошукових запитів користувачів.

API
Інтеграція DatAnswers з іншими пошуковими системами і технологіями надає більше гнучкості і робить дані більш доступними.