DatAlert

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії DatAlert звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів DatAlert в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

DatAlert розпізнає аномальну активність в мережі організації, оповіщає про підозріле використання корпоративних даних і дозволяє проводити оперативне розслідування інцидентів прямо в веб-інтерфейсі.

Повний опис

Безперервний моніторинг DatAlert дозволить своєчасно виявити загрози розкрадання і компрометації даних компанії.
DatAlert – унікальне рішення, яке об’єднує класифікацію даних, просунуту аналітику, поведінковий аналіз (UEBA) і управління доступом. Такий підхід скорочує число помилкових спрацьовувань практично до нуля, оскільки збагачує систему достовірних даних і контекстом.

Основні можливості DatAlert:

  • Виявляє підозрілі операції з корпоративними файлами і на поштових серверах
  • Проводить безперервний моніторинг активності привілейованих облікових записів
  • Виявляє аномальну поведінку облікових записів в Active Directory і оповіщає про всі операції, які представляють потенційний ризик для компанії

Веб-інтерфейс рішення, заснований на дашборді, що налаштовується, наочно показує ключові уразливості і попереджає про атаки до того, як вони завдадуть шкоди компанії.

В основі DatAlert лежить поведінковий аналіз

DatAlert вивчає поведінкові моделі користувачів, будує профілі нормальної і нетипової поведінки. Коли дії користувача починають виглядати підозріло, DatAlert негайно сповіщає про це офіцерів інформаційної безпеки.

Готовий план реагування на інциденти

DatAlert пропонує конкретні кроки з реагування на кібератаки і розслідування інцидентів. DatAlert допоможе вам на всіх етапах – від сповіщень до запобігання кібератак і відновлення даних і систем. Все це в зручному веб-інтерфейсі.

Розслідування інцидентів

Візуалізація загроз безпеки та вразливостей дозволяє вчасно виявляти інциденти.
Datalert містить інструменти спільної роботи для служб інформаційної безпеки. Наприклад, можна призначити відповідального за розслідування інциденту і відстежувати його дії по роботі з даним інцидентом.

Нестандартні інструменти кіберрозвідки

DatAlert дозволяє відстежувати підозрілі підключення з використанням унікальних інструментів кіберрозвідки. Наприклад, DatAlert дозволяє зіставляти ознаки підозрілої поведінки і нестандартної активності із зовнішніми IP-адресами і додаванням в URL службової інформації.

DatAlert не використовує сигнатурний аналіз

DatAlert постійно збагачується новими моделями загроз, заснованими на поведінковому аналізі, які дозволяють відстежувати патерни поведінки, запобігати АРТ-атаки і захищати ваші дані.

Відповідність вимог регуляторів

Моніторинг, захист конфіденційних даних і автоматичне оповіщення про порушення для проходження аудиторських перевірок і відповідності вимогам PCI-DSS, GDPR, HIPAA, SOX та іншим стандартам.

Цілісна картина того, що відбувається

DatAlert дає повну картину того, що відбувається в компанії: як нестандартну поведінку користувачів пов’язану з інцидентами і активністю в різних платформах.

100+ вбудованих моделей загроз

DatAlert інтегрується зі сторонніми системами безпеки

DatAlert передає дані та оповіщення, пов’язані з аномальною поведінкою користувачів та іншими загрозами, в найбільш популярні SIEM-системи для швидкого виявлення загроз і розслідування інцидентів.