Data Transport Engine

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Data Transport Engine звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Data Transport Engine в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Data Transport Engine автоматично переміщує, архівує, відправляє в карантин або видаляє дані, з огляду на тип даних, дату їх створення, активність їх використання і т.д. Міграція даних між платформами і доменами відбувається зі збереженням всіх налаштованих прав доступу.
Data Transport Engine переміщує в карантин конфіденційну і регульовану інформацію, знаходить дані, щоб забезпечити їм безпечне зберігання, визначає дані, які необхідно відправити в архів або видалити, а також дозволяє оптимізувати зберігання на існуючих платформах

Повний опис

Data Transport Engine переміщує дані по заздалегідь налаштованих правилах. Ви можете створити їх, з огляду на вміст файлів, активність їх використання, категорію даних і права доступу.

Створення правил переміщення даних

  • Видалення застарілої інформації

Видалення застарілої інформації відбувається автоматично, в той же час тіньові копії файлів зберігаються, щоб співробітники могли мати до них доступ в разі потреби.

  • Міграція даних

Автоматична міграція даних з одного файлового сервера на інший із збереженням всіх налаштованих прав доступу.

  • Захист конфіденційних даних

Переміщення конфіденційної інформації в безпечні місця зберігання, автоматичне переміщення в карантин даних, що зберігаються в невідповідних папках.

  • Відповідність політикам і вимогам безпеки

Можна налаштувати правила перевірки певної категорії даних, наприклад, GDPR, і автоматично виявляти їх і поміщати в карантин.

Міграція конфіденційної інформації та застарілих даних

  • Дотримання політик зберігання даних

Автоматично переміщує застарілі і регульовані дані в правильні місця призначення.

  • Створення правил на основі вмісту даних

Якщо хтось із співробітників зберігає файл з конфіденційною інформацією в недозволеному місці, Data Transport Еngine автоматично перемістить його в захищену локацію.

  • Збереження прав доступу

Data Transport Еngine створює дзеркальні дозволи і оновлює їх для відповідності моделі мінімальних привілеїв.

  • Скорочення часу простою

Data Transport Еngine автоматично синхронізує вихідні дані і дані призначення шляхом копіювання, навіть якщо вихідні дані все ще використовуються.

  • Переміщення даних за розкладом

Data Transport Еngine дозволяє налаштувати зручний розклад копіювання даних (і метаданих).

  • Моделювання міграції даних

В Data Transport Еngine доступна можливість попереднього моделювання переміщень, щоб побачити майбутню структуру папок і всі дозволи в місці призначення.