Ніколи ще дані не були так важливі. Вони відповідають на ключові питання, які сприяють зростанню бізнесу. Вони допомагають організаціям встановити зв’язок із клієнтами і забезпечити персоналізований досвід. Вони дозволяють ухвалювати більш розумні рішення, засновані як на інтуїції, так і на глибокому аналізі. За даними IDC, в 2020 році було створено понад 64 зеттабайт (так, зеттабайт) даних, а до 2025 року глобальне створення та тиражування даних зросте на 23%.

Як же зробити так, щоб ці важливі дані були в центрі кожного процесу?

Важко впроваджувати ідеї в потік бізнесу, особливо з ростом віддаленої роботи. Контекстне перемикання між додатками – від Slack до Tableau, від Salesforce і назад, щоб покопатися в даних і знайти інсайти, – забирає в нас час і знижує продуктивність, а також заважає роботі.

Ось чому Tableau впроваджує аналітику в бізнес- потік. Зустрічайте Tableau for Slack, який скоро з’явиться в робочому просторі Slack. Додаток Tableau for Slack робить дані контекстними, прогностичними і дієвими для всіх і всюди. Воно не просто змінить те, як ви взаємодієте з даними – воно розкриє всю цінність даних для вас і вашого бізнесу. Разом Tableau і Slack розширюйте сферу застосування аналітики у вашій організації і допомагайте швидше приймати рішення, засновані на даних.

За допомогою Tableau for Slack ви можете:

  • Розширити можливості для всіх за допомогою аналітичних даних: Діліться важливими відомостями зі значущими людьми. Залучайте більше людей до обговорення, щоб спільно працювати, швидше досягати результату і відзначати успіхи.
  • Залишатися на вершині своїх даних: Налаштуйте оповіщення для повідомлення бізнес-користувачів в Slack, коли відбуваються ключові зміни в даних або досягається певний поріг.
  • Приймати більш розумні рішення швидше: Slack і Tableau допоможуть вам отримати потрібні дані в потрібному місці, в потрібний час і від потрібних людей, щоб вжити заходів бізнес-потоці, будь то співпраця з більш широкої командою або перехід в Tableau для більш глибокого аналізу.

Включіть дані у робочий процес у Slack

Додаток Tableau for Slack допоможе всім залишатися на вершині своїх даних, доставляючи важливі повідомлення безпосередньо через Slack. За допомогою цього майбутнього випуску ви зможете отримувати повідомлення про сповіщення, засновані на даних, про загальний контент і коментарі, в яких ви зазначені.

Сповіщення на основі даних

Встановіть сповіщення, які будуть повідомляти про досягнення певного порогу даних. Припустимо, ви хочете знати, коли ваша команда досягає 90% від квартального плану продажів. При досягненні показника ви і ваші колеги по команді зможуть отримати повідомлення прямо в Slack, щоб всі могли згуртуватися навколо укладення останніх угод для виконання плану.

В интерфейсе Slack отображается сообщение приложений от Tableau: «Текущая квота на квартал достигла порогового значения. На панели управления запущено оповещение »в сочетании с визуализацией данных« Сводка продаж ».

Спільне використання контенту

Обмін контентом зі Slack і Tableau ще ніколи не був таким простим. Замість того щоб відправляти електронні листи з посиланнями на дашборди або ключові дані, тепер можна ділитися ними безпосередньо через Slack і легко взаємодіяти з аналітиками. Переглядаєте з командою конвеєр продажів? Ділитеся показниками ефективності із зацікавленими сторонами? Готуєте дашборди для клієнта або презентації? Один клік – і все буде в Slack.

В интерфейсе Slack отображается сообщение Apps от Tableau: «@brooklynsimmons предоставил вам доступ к панели управления. «Вот демонстрация, которую мы представим Acme в нашей исполнительной Touchpoint.» »В сочетании с визуализацией Acme Demo Dashboard.

Коментарі @mention

Аналітика – це командна робота, і Tableau надає вам більше можливостей для спільної роботи і обговорення аналітичних даних, ніж будь-коли. Отримуйте повідомлення прямо в Slack, коли вас згадують у коментарях у дашбордах Tableau. Після цього ви можете перейти до дашборду або зв’язатися з коментатором безпосередньо в Slack. Замість того щоб відриватися від бізнес потоку, безперешкодно об’єднуйте зацікавлені сторони в процес обговорення та ухвалення рішень. Кінцевий результат? Легкодоступні дані для всіх і найкращі результати бізнесу.

В интерфейсе Slack отображается сообщение Apps от Tableau: «@joshsagawa упомянул вас в комментарии. '@casey nunez отличная работа! Давайте закроем квартал хорошо - дайте мне знать, как я могу поддержать »» в сочетании с панелью данных «Сводка продаж»

Скоро в робочому просторі Slack

Найближчими місяцями будуть представлені інші інтеграції Tableau і Slack, зокрема:

  • Обмін контентом з каналами

Співпрацюйте краще з даними. Впроваджуйте дані в розмови і зв’язки, які вже відбуваються в каналах Slack, щоб разом ухвалювати рішення, засновані на даних.

  • Пошук контенту та надання інформації

Зручний пошук і отримання даних та аналітичних відповідей безпосередньо в процесі роботи. Діліться цими відомостями з іншими, щоб підвищити ефективність, прозорість і загальне розуміння для всіх зацікавлених сторін.

  • Пілотний проект додатку Tableau CRM для Slack

За допомогою нового додатку Tableau CRM для Slack ви і ваша команда зможете:

  1. переглядати, шукати, спільно працювати над аналітичними елементами Tableau CRM в Slack
  2. отримувати повідомлення в Slack, коли показники досягають заданих параметрів
  3. отримувати регулярні повідомлення про метрики і про оновлення дашбордів
  4. виконувати прогнози Einstein Discovery для звітів Salesforce, щоб вивчити основні закономірності, виявити ідеї і показувати їх у Slack.

Зв’яжіться з вашим менеджером по роботі з клієнтами Salesforce, щоб приєднатися до пілотного додатку Tableau CRM для Slack, який є частиною релізу Salesforce winter 2022.

Tableau for Slack буде доступна в майбутньому випуску Tableau Online 2021.3. Користувачі Tableau Server, поновіть свій сервер до версії 2021.3, коли вона буде доступна, щоб інтегрувати Tableau зі Slack.

Коли Tableau для Slack буде доступний, адміністратори Tableau і Slack вашої організації зможуть налаштувати його в налаштуваннях сайту Slack на вкладці “Інтеграції”. Як тільки адміністратори підключать сайт Tableau до робочого простору Slack, кінцевим користувачам не потрібно ніяких додаткових налаштувань. Користувачі Slack будуть автоматично отримувати повідомлення при спрацьовуванні підтримуваних повідомлень.

Джерело Tableau

З питань придбання продуктів Tableau звертайтеся до наших спеціалістів +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua.