Шрифти, кольори, штрихування, вирівнювання, кордони та лінії сітки у вашій візуалізації є важливими частинами як вашого аналізу, так і історії, яку ви розповідаєте. Продукти Tableau розроблені таким чином, щоб ви могли створювати чудові візуалізації, які за замовчуванням використовують кращі візуальні методи, звільняючи вас від необхідності думати про такі речі, як шрифти та кольори. Якщо ж ви хочете самі налаштувати візуалізацію – ви можете призначити зовнішній вигляд практично всьому, що ви бачите на аркуші.

Коли ви змінюєте зовнішній вигляд своєї роботи, використовуйте метод від «більшого до меншого». Почніть з форматування шрифтів і заголовків на рівні робочої книги, потім перейдіть до рівня робочої таблиці. Робоча книга – це найбільший «контейнер» для форматування змін і внесення змін на цьому рівні, що заощадить ваш час.

Ви можете створити власну палітру, відповідну бренду вашої компанії.

При зміні кольору враховуйте наступні рекомендації

Дискретні поля – це поля з унікальними значеннями. Одним із прикладів цього є імена клієнтів. Tableau автоматично пов’язує дискретні поля з категоріальним палітрами, у яких є кольори, які розроблені, щоб відрізнятися один від одного, але також добре працюють разом в візуалізації в цілому.

Змінити кольори для окремих полів

Вибравши категоріальну палітру, ви можете вручну змінити кольори, пов’язані з певними полями.

Безперервні поля та кількісні палітри

У разі безперервних полів, значення поля є частиною цілого (наприклад, обсяг продажу з плином часу). Tableau автоматично пов’язує ці поля з кількісними палітрами, де кольори розташовані уздовж континууму або діапазону. Якщо значення поля позитивні, найкраще використовувати одноколірний діапазон:

Якщо є як позитивні, так і негативні значення, виберіть двоколірний діапазон:

Гранична кількість кольорів

Правильно використовуваний колір може покращити аналіз. Занадто багато квітів може створити візуальне перевантаження для ваших користувачів і утруднити аналіз.

Використовуйте шрифти, які оптимізують онлайн-читабельність

Шрифти в гарнітурі Tableau були розроблені для сполучення з візуалізацією даних і оптимізовані для зручності читання при невеликих розмірах. Табличні візуалізації використовують їх за замовчуванням.

Якщо вам потрібно використовувати інший шрифт, виберіть той, який оптимізує читаність онлайн, наприклад:

  • Arial
  • Trebuchet MS
  • Verdana
  • Times New Roman
  • Lucida sans

Додайте спливаючі підказки

Людина, що дивиться на ваш дашборд, буде інтуїтивно використовувати свою мишу, щоб досліджувати позначки, це буде викликати спливаючі підказки. Підказки з’являються за замовчуванням для більшості вистав.

Ось приклад того, як вищезгадана підказка може бути переписана і відформатована, щоб виділити те, що важливо для людей, які дивляться на цю візуалізацію:

Проаналізуйте осі

За замовчуванням діапазон осі в Tableau буде автоматично налаштовуватися на основі даних в візуалізації. Фільтрація та інші дії можуть змінити діапазон осі. Якщо ви намагаєтеся створити конкретне порівняння між двома видами, зміна діапазонів осей може утруднити аналіз для ваших користувачів, щоб цього уникнути – встановіть свої осі на певний фіксований діапазон.

Якщо ви працюєте з даними, що мають дуже великий діапазон, фіксована вісь може виявитися непрактичною. В цьому випадку, додайте лінії сітки до вашої візуалізації. Лінії сітки можуть допомогти вашим користувачам легше орієнтуватися в візуалізації, коли вісь автоматично регулюється.

Tableau Software  допомагає людям бачити і розуміти дані. Зазначене нагородами програмне забезпечення Tableau забезпечує швидку аналітику, візуалізацію і оперативну бізнес-аналітику даних будь-якого розміру, формату і тематики.

З питань придбання рішень Tableau звертайтеся до наших фахівців  0 800 75-01-34 або sales@softico.ua