Ця стаття призначена для людей з порушеннями зору або з когнітивними порушеннями, які використовують програми читання з екрану, наприклад, Екранний диктор корпорації Microsoft, JAWS або NVDA з продуктами Microsoft 365. Ця стаття входить до набору вмісту підтримки засобу читання з екрана Microsoft 365, де містяться додаткові відомості про спеціальні можливості наших програм. Загальні відомості можна знайти на головній сторінці служби підтримки Майкрософт.

За допомогою Xbox та програми читання з екрану можна записати відеокліп улюбленої гри або програми, наприклад, якщо ви знайшли проблему з його використанням і хочете показати проблему розробнику. Ми перевірили його за допомогою екранного диктора та NVDA, але воно може працювати з іншими пристроями читання з екрану, якщо вони дотримуються стандартів та методів, які є спільними для людей із спеціальними доступами.

Примітка: 

У цьому розділі

Увімкнути Xbox ігри

 1. Натисніть клавіші Windows+I, щоб відкрити параметри Windows. Фокус переміщується в текстове поле Пошук параметра.
 2. Введіть xbox, натискаючи клавішу СТРІЛКА Вниз, доки не почуєте “Увімкнути Xbox ігри”, а потім натисніть клавішу Enter. При використанні диктора ви почуєте “Відкрити Xbox ігри, використовуючи цю кнопку на геймпаді, кнопка Xbox, перемикач, вимкнено”. При натисканні кнопки NVDA ви почуєте кнопку Xbox, кнопка, не натиснута.
 3. Щоб увімкнути Xbox ігри, натисніть пробіл.

Включити системний звук у запис

Щоб зробити запис цікавішим, увімкніть у нього всі звукозаписи комп’ютера.

 1. Увімкнувши Xbox ігри, натисніть клавіші Windows+G, щоб відобразити Xbox ігри.
 2. Натискаючи клавішу TAB, доки не почуєте “Параметри кнопка”, а потім натисніть клавішу ENTER.
 3. Натискаючи клавішу СТРІЛКА Вниз, поки не почуєте “Запис”.
 4. Натискаючи клавішу TAB, доки не почуєте “Все, гра, включений мікрофон, програми, система, кнопка”. Ви також почуєте, чи вибрано параметр Все. При цьому ви почуєте “Вибрано” або “Не вибрано”. У NVDA випочуєте “Перевірено” або “Не перевірено”. Якщо цей параметр не вибрано, натисніть пробіл, щоб вибрати його.
 5. Щоб приховати елементи керування Xbox гри, натисніть клавіші Windows+G.

Запис экрану

Запис того, що відбувається на екрані за допомогою Xbox гри. Перед продовженням переконайтеся, що Xbox ігри увімкнено, як сказано в оці Включити консоль гри Xbox.

 1. Перейдіть до гри або програми, які ви хочете записати.
 2. Натисніть клавіші Windows+ALT+R, щоб розпочати записування кліпу. При цьому ви почуєте “Запис іде”. У NVDA немає звукового сигналу.
 3. Щоб увімкнути та вимкнути мікрофон під час запису, натисніть клавіші Windows+ALT+M. Щоб відобразити Xbox, натисніть клавіші Windows клавіші G. Ви почуєте: “Xbox вікно “Вікно гри”.
 4. Грайте в гру або використовуйте програму, поки не зафіксували те, що хочете. Щоб зупинити записування, натисніть клавіші Windows+ALT+R. При цьому ви почуєте “Запис ігрового кліпу”. У NVDA немає звукового сигналу.

Записане відео можна знайти на комп’ютері в області Відео в папці “Записи в MP4-файлі”. Ім’я файлу містить назву гри або програми, а також дату та час запису.

Порада: 

Якщо ви бажаєте зробити знімок екрану, натисніть клавішу з Windows клавіші ALT+PrintScreen. При цьому ви почуєте “Знімок екрана збережено”. У NVDA немає звукового сигналу. Зображення буде збережено в папці Captures як PNG-файл.

Технічна підтримка користувачів з обмеженими можливостями

Корпорація Майкрософт прагне, щоб усі наші клієнти отримували найкращі продукти та обслуговування. Якщо у вас є обмежені можливості або запитання, пов’язані зі спеціальними можливостями, зверніться до служби Microsoft Disability Answer Desk для отримання технічної підтримки. Фахівці Microsoft Disability Answer Desk знайомі з багатьма популярними спеціальними можливостями і можуть надавати підтримку англійською, іспанською, французькою мовами, а також американською жестовою мовою. Перейдіть на веб-сайт Microsoft Disability Answer Desk, щоб дізнатися контактну інформацію для вашого регіону.

Якщо ви є представником державної установи або комерційної організації, зверніться до служби Disability Answer Desk для підприємств.

Джерело: https://bit.ly/3Mx3s49