18 лютого 2021 року компанія Gartner опублікувала результати “Magic Quadrant 2021”, у якому компанія Tableau визнана лідером серед платформ аналізу та бізнес-аналітики вже дев’ятий рік поспіль.

У 2020 році в Tableau випустили понад 200 оновлень. Із кожним оновленням інструменти Tableau стають простішими та потужнішими в розгортанні підтримки, керуванні даними і масштабною аналітикою.

Клієнти по всьому світу широко використовують платформу Tableau, оскільки вона сприяє досягненню високих результатів у бізнесі. А завдяки найбільшій мережі підтримки аналітики можуть знайти свою #DataFam.

Прискорьте впровадження даних з інтуїтивно зрозумілою аналітикою

Tableau дозволяє досліджувати і візуалізувати всі дані без використання коду. Користувач може проаналізувати спірні моменти і змінити тип графіків без необхідності переривати потік даних. У 2020 році розробники Tableau випустили нові функції, які иістять динамічні параметри, нові можливості моделювання даних, кілька шарів карти і поліпшену просторову підтримку, метрики і функції прогнозованого моделювання.

Також зміни торкнулися і Tableau Prep, простого у використанні, візуального рішення для підготовки даних за допомогою самообслуговування. Тепер Tableau Prep можна використовувати в більш зручному форматі і безпосередньо в браузері. У 2020 році додали можливість запису на зовнішні бази даних, щоб користувач міг використовувати чисті дані де завгодно. За допомогою скриптів R і Python можна підтримувати будь-які перетворення і складати прогнози. Крім того, розширилися можливості підключення до додатка Tableau Prep. У нещодавно опублікованому звіті Gartner Peer Insights “Voice of the Customer: Fund Preparation Tools” (Голос клієнта: Інструменти підготовки даних), Tableau є єдиним виробником, визнаним у Gartner Peer Insights Customers ‘Choice в усіх регіонах, компаніях і галузях промисловості, включаючи вибір єдиного клієнта користувачами у фінансовій вертикалі.

Керування та масштабування сучасного BI

Tableau пропонує багато варіантів розгортання, підключення до будь-яких даних і спільної роботи всередині компанії, у хмарному сховищі, на хостингу SaaS, у вбудованих порталах або додатках.

Tableau допомагає організаціям просувати надійні, керовані дані та аналітику. У зв’язку з цим у Tableau спростили керування ліцензіями для ІТ-фахівців і адміністраторів. А унікальний підхід до управління даними забезпечує цінність метаданих, лінійність даних і сповіщення про якість даних безпосередньо в потоці призначеного для користувача аналізу.

Для успішної роботи з масштабною аналітикою, необхідно більше, ніж просто відмінне програмне забезпечення У 2021 році в Tableau залучили рекордну кількість клієнтів до рішення Tableau Blueprint, яке пропонує цілісний і покроковий підхід до створення культури даних, заснований на передових методах роботи тисяч клієнтів і експертів Tableau . Щоб допомогти зрозуміти основні концепції обміну даними, в Tableau запустили безкоштовний курс електронного навчання для самостійного вивчення “Data Literacy for All”.

Використайте всю потужність Salesforce + Tableau

Tableau пропонує сучасну аналітику для Salesforce Customer 360. Розом із MuleSoft та Datorama Tableau може підключатися та об’єднувати ще більше даних. Із новим веб-компонентом Tableau Viz Lightning для вбудови дашбордів у будь-яку сторінку Salesforce потрібно всього декілька кліків.

Також стартувала інтеграція з Tableau CRM. Система Tableau CRM, вбудована в платформу Salesforce, дозволяє проводити аналітику і навчання корпоративного штучного інтелекту і машинного навчання. Така тісна інтеграція економить час і ресурси ІТ-відділу, дозволяючи інтегрувати безпечну візуальну аналітику, а користувачі бачать відповідні дані безпосередньо у своєму CRM-інтерфейсі.

У першому релізі Tableau 2021, фахівці перенесли технологію штучного інтелекту від Salesforce, Einstein Discovery, в Tableau. Це дозволяє користувачам Tableau вдосконалити інструментальні панелі з прогнозами, поясненнями і пропозиціями щодо поліпшення майбутніх результатів. За допомогою Einstein Calc користувачі Tableau можуть перетягувати розраховані поля, щоб отримати прогнози в реальному часі на дашборди Tableau. А в Tableau Prep Builder можна додати вузол прогнозування, як крок в потоці підготовки даних, щоб привнести чинники прогнозування і поліпшення в набори цих даних.

Приєднуйтеся до глобальної інформаційної сдільноти Tableau

Користувачі Tableau продовжують ділитися своїми роботами на Tableau Public, найбільшому у світі сховищі, в якому вже понад 13 000 нових візуалізацій. На платформі можна знайти натхнення в кожній галузі, регіоні, аналітиці та проектах – від охорони здоров’я, політики і навколишнього середовища до музики, мистецтва, розваг і багато чого іншого.

Джерело: Tableau

З питань придбання продуктів Tableau звертайтеся до наших спеціалістів +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua