Інтеграція Slack із Ask Data в Tableau Online та Server

Завдяки інтеграції Slack з Ask Data у Tableau Online та Server, користувачі можуть поділитися дашбордом, створеним за допомогою Ask Data, безпосередньо у Slack, що спрощує обмін інформацією з колегами.

Це стосується всіх користувачів, Ask Data доступний для Creators, Explorers та Viewers.

Ask Data усуває необхідність використання посилання для обміну інформацією та обміну дашбордами через електронну пошту або месенджери, спрощує та прискорює обмін інформацією між командами та організаціями.

Row Level Security

Row Level Security дозволяє ІТ-адміністраторам за допомогою Data Management визначати та керувати RLS серед таблиць даних та послідовно використовувати її у всіх потоках Tableau, джерелах даних та воркбуках.

ІТ-адміністратори більше не повинні залежати від обчислень користувачів або фільтрів джерел даних, які є нестійкими. Натомість вони можуть застосовувати політику безпеки до всієї платформи в одному централізованому керованому місці.

Протягом багатьох років це було одним із головних прохань клієнтів. Це спрощує застосування та підтримку централізованих політик.

Virtual Connections

Virtual Connections – це новий тип контенту в Tableau Server і Tableau Online, який використовується для створення та загального доступу до таблиць, для безпечного вбудовування облікових даних, визначення політик безпеки та централізованого вилучення даних.

Цей новий тип контенту дозволяє власникам даних зберігати їхні облікові дані та іншу інформацію про підключення до бази даних в одному місці замість їхнього використання в кожному воркбуці або джерелі, яке використовує ці дані

Це спрощує управління та обслуговування з’єднаннями, усуваючи ризик широкого обміну обліковими даними.

Connected Applications

Connected Applications – це гнучкий спосіб інтеграції Tableau у ширший набір ваших технологій, який створює безпечне спільне використання вашої програми та Tableau Online/Server.

Це дозволяє ІТ-спеціалістам встановити довіру між своїми сторонніми програмами так, щоб автентифікація була потрібна лише один раз.

Кінцеві користувачі більше не повинні переходити і входити окремо в Tableau і сторонній додаток, в який вбудований дашборд, коли вони хочуть отримати доступ до нього.

З питань придбання рішень Tableau звертайтеся до наших спеціалістів +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua.