В останній версії Tableau 2021.2 стали доступні нові та вдосконалені способи взаємодії з даними, щоб кожен міг ставити запитання та отримувати цінні відповіді. Оновіть попередню версію зараз, щоб скористатися перевагами цих інновацій і отримати максимальну віддачу від даних за допомогою новітніх розширених аналітичних функцій Tableau.

Розглянемо деякі з цікавих функцій у випуску Tableau 2021.2:

Дайте можливість кожному ставити релевантні запитання про свої дані за допомогою природно-мовного інтерфейсу і розкривати їхню суть за допомогою нових можливостей Ask Data і Explain Data.

Організуйте контент в Tableau Server і Tableau Online за допомогою Collections – нового способу об’єднання релевантних, значущих даних в одному місці.

Прискорте підключення до Salesforce в Tableau Online за допомогою нової вкладки Integration, яка спрощує підключення і аналіз даних із Sales і Service Cloud.

Плавний перехід від веб-розробки до Tableau Desktop для поліпшення робочого процесу за допомогою допомогою досвіду підключень Tableau Desktop для веб-розробки.

Покращіть взаємодію з даними за допомогою оновленого інтерфейса Ask Data та Explain Data

В Tableau 2021.2 з’явився покращений, оновлений досвід роботи з Ask Data і Explain Data. Тепер всі, у кого є ліцензія Tableau – творці, дослідники, а тепер і глядачі – можуть отримати доступ до Ask Data і Explain Data, щоб краще розуміти свої дані та ухвалювати більш значущі бізнес-рішення.

Ask Data

Будь-який користувач, може бути впевнений у відповідях, які він шукає за допомогою своїх даних. З моменту першого запуску Ask Data команда активно працювала над створенням нових можливостей використання природно-мовного інтерфейсу. У Tableau 2021.2 команда представила новий досвід роботи з природно-мовним інтерфейсом для бізнес-користувачів.

Ask Data інтегрировано в дашборд! Тепер взаємодія з Ask Data і постановка запитань – звичайна частина робочого процесу користувача. Використовуйте Ask Data як основну частину дашборда або включіть його за необхідності як об’єкт для показу/приховування для додаткового вивчення.

Нові можливості пошуку в Ask Data полегшують користувачам пошук інформації в даних, особливо якщо вони не знайомі з джерелом даних. Користувачі отримують більше контролю і рекомендації про те, які запитання можна ставити, що полегшує коригування введених даних для отримання результатів.

Ask Data Lenses: Lenses – це новий тип контенту, який спрощує куріювання існуючих джерел даних для Ask Data. Аналітики (творці і дослідники) тепер можуть створювати більш якісні можливості Ask Data для інших – наприклад, приховувати непотрібні поля, додавати синоніми і створювати призначені для користувача вікторини, щоб користувачі ставили запитання на основі найнадійнішого і точного джерела даних.

Изображение панели управления Tableau с данными запроса, интерфейсом на естественном языке, направляющим анализ путем интерпретации ввода пользователя и предложения полей для запроса.

Зверніть увагу: нині Ask Data доступний лише англійською мовою.

Explain Data

Також розширено охоплення Explain Data за допомогою нового призначеного для користувача інтерфейсу, оптимізованого для більш глибокого вивчення. Тепер Explain Data доступний для глядачів, що полегшує будь-якій людині вивчення даних і взаємодію з ними. Коли ви запускаєте Explain Data, Tableau пропонує можливі пояснення факторів, що визначають значення цього знака, на основі статистичних моделей, даючи відправну точку, яка допоможе глибше вивчити дані і поставити найкращі запитання.

GIF-изображение панели управления Tableau с данными объяснения, раскрывающее возможные факторы, влияющие на значение выбранной отметки.

Організуйте дані так, як ви хочете, за допомогою Collections

Пошук даних, необхідних для аналізу, ще ніколи не був таким простим. Collections – це новий спосіб зібрати вміст всього сайту на Tableau Online або Server і зручно його організувати. Collections можуть містити елементи, що належать до різних проектів і робочих книг, що дозволяє повторно використовувати вміст у різних контекстах без додаткового зберігання або ресурсів. Крім того, легко організовувати і поширювати контент із ключових тем.

Коллекции таблиц изображений, показывающие активы данных, которые были сгруппированы и отобраны по соответствующим темам в разных проектах.

Почніть використовувати можливості Salesforce та Tableau разом

Підключення до Salesforce

Користувачі можуть швидко почати роботу з даними Salesforce в Tableau Online. На новій вкладці Integrations є нова кнопка “Connect to Salesforce Data”, яка спрощує підключення до даних Salesforce Sales або Service Cloud, автоматично витягаючи їх у готовий дашборд для початку аналізу.

Изображение вкладки «Интеграция» в Tableau Online, на которой отображается кнопка «Подключиться к данным Salesforce», которая запускает предварительно созданные панели мониторинга.

Користувачі можуть швидко почати роботу з даними Salesforce в Tableau Online. На новій вкладці Integrations є нова кнопка “Connect to Salesforce Data”, яка спрощує підключення до даних Salesforce Sales або Service Cloud, автоматично витягаючи їх у готовий дашборд для початку аналізу.

Масовий скоринг у Tableau Prep Builder

Записуйте прогнози машинного навчання (оцінки) з Einstein Discovery безпосередньо в ваші набори даних у веб-авторизації Tableau Prep і Tableau Prep Conductor. Ця інтеграція дозволяє оцінювати дані в масовому порядку, включаючи запис ключових чинників прогнозування і поліпшень.

Просторовий розрахунок площі + керування шарами карти

Випуск 2021.2 також привносить нове доповнення в набір геопросторових інструментів – просторовий розрахунок площі. Тепер можна виміряти квадратну площу обраної точки на карті в заданих одиницях. Наприклад, на дашборді можна легко підрахувати загальну площу акрів кількох парків, обраних на карті. Або компанія може використовувати цю функцію для розрахунку щільності населення, щоб ухвалити рішення про те, де відкрити наступний магазин.

Изображение карты в Табло, использующее пространственный расчет площади для определения общей площади нескольких парков, выбранных на карте.

Також новим у версії 2021.2 є елемент керування шарами карти, який дозволяє управляти видимістю та інтерактивністю шарів міток. При увімкненні автором, користувачі можуть просто використовувати нові параметри перемикання, щоб налаштувати вигляд карти для найкращої відповіді на власні запитання про місцезнаходження.

Запуск Tableau Server на Linux в контейнері

Контейнери швидко стають стандартним способом для компаній використовувати хмару для підвищення доступності, оркестровки великих розгортань і спільного використання інфраструктури. Цей варіант розгортання додає клієнтам Tableau можливість запускати Tableau Server на Linux в одному контейнері, що робить розгортання на виробництві та в процесі розробки більш простим, швидким і потенційно більш економічно ефективним.

Джерело Tableau

З питань придбання продуктів Tableau звертайтеся до наших спеціалістів +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua

Хочете впровадити такі ж дашборди у своїй компанії?

Звертайтеся до нас data@softico.ua

Спробувати тріальну версію