Огляд поточних рекомендацій по обладнанню для роботи в SOLIDWORKS 2019.

 • Процесор: З тактовою частотою 3,3 ГГц і більше.
 • Операційна система: WIndows 10 x64
 • Оперативна пам’ять: 32Гб (мінімум 16 Гб).
 • Жорсткий диск: накопичувач SSD, мінімум 20 ГБ вільного місця.
 • Відеокарта:
 • NVIDIA Quadro P600 (мінімальні рекомендації), Р1000 / 2000 (оптимальний рівень) або Р4000 (високий рівень);
 • AMD Radeon Pro WX 3100 (мінімальні рекомендації), WX 4100 (оптимальний рівень) або WX5100 (високий рівень);
 • ПРИМІТКА: Для отримання детальної інформації перейдіть за посиланням.
 • Підключення до інтернету: високошвидкісне широкосмугове з’єднання для завантаження пакетів оновлення.
 • Зберігання файлів: SOLIDWORKS PDM Standard або SOLIDWORKS PDM Professional.

Які мінімальні вимоги до обладнання SOLIDWORKS 2019?

Який процесор рекомендується для SOLIDWORKS 2019?

SOLIDWORKS працює на системах Intel або AMD.

Процес перебудови моделей в SOLIDWORKS є лінійним процесом і тому може використовувати тільки одне ядро. Тому продуктивність може бути покращена шляхом збільшення тактової частоти ЦП.

Деякі функції можуть використовувати і багатопотокову технологію та розподіляти навантаження на кілька ядер процесора. Такі продукти, як SOLIDWORKS Simulation і PhotoView 360, можуть використовувати переваги багатопоточності.

Майте на увазі, що найшвидша машина не замінить хороших методів проектування. Мінімізація контекстних посилань, використання великих режимів збірки та інших інструментів продуктивності знизить навантаження на процесор.

Яка операційна система рекомендується для SOLIDWORKS 2019?

SOLIDWORKS 2019 офіційно підтримує наступні операційні системи:

 • Windows 7 SP1, 64-розрядна
 • Windows 10, 64-бітна

Який тип відеокарти рекомендується для SOLIDWORKS 2019?

Для SOLIDWORKS сертифікованими відеокартами є NVIDIA Quadro, AMD FirePro або AMD Radeon Pro WX. Графічна карта з апаратним прискоренням OpenGL забезпечує чудову продуктивність та стабільність, особливо при перегляді 3D-моделей (оновлення, поворот, масштабування).

Відеокарти серій Quadro P і Radeon Pro WX можуть забезпечити достатню продуктивність для більшості моделей, хоча збільшення складності моделей і збірок можуть зажадати установку більш продуктивної відеокарти.

Список сертифікованих відеокарт та відповідного сертифікованого драйвера можна знайти на веб-сторінці драйверів графічних карт SOLIDWORKS.

Компанія Dassault Systèmes втілює принцип 3DEXPERIENCE, забезпечуючи окремих людей і компанії віртуальним середовищем для створення стійких інновацій. Провідні рішення компанії допомагають змінити підхід до розробки, виробництва та сервісу. Додатки для взаємодії від Dassault Systèmes сприяють пошуку соціальних інновацій, дозволяючи віртуальному світу покращувати світ реальний. Забезпечуючи підтримку понад 220 тис. замовників, Dassault Systèmes працює більш ніж в 140 країнах світу, з компаніями будь-якого розміру та з усіх галузей промисловості.

З питань придбання та впровадження рішень SOLIDWORKS звертайтеся до наших фахівців 0 800 75-01-34 або solidworks@softico.ua

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ