Оновлення керування даними, сповіщення Tableau в Slack та Personal Space 

Оновлення керування даними 

У цьому випуску додані нові можливості керування даними для більш ефективної роботи. Автоматизуйте кілька потокових задач зі зв’язаними завданнями за допомогою Tableau Prep Conductor і генеруйте відсутні терміни на основі Date, Datetime, Integer за допомогою Tableau Prep. Оновлення каталогу Tableau включають попередження в якості даних (DQW) в електронних листах у підписці, тому користувач може негайно отримувати повідомлення про потенційні проблеми з даними і пов’язані з даними опису в веб-розробці для більш повного контексту даних.

Сповіщення Tableau в Slack 

Із Tableau для Slack можна бути в курсі всіх даних із будь-якого місця. Завдяки інтеграції з новим продуктом, користувач зможе отримувати сповіщення безпосередньо в Slack про попередження на основі даних, коли його @згадають у коментарі або коли хтось ділиться з ним контентом у Tableau. 

Personal Space 

Це нове особисте місце на сервері Tableau і в Tableau Online, де користувачі можуть зберігати контент до того, як він буде готовий до спільного використання. Користувачі можуть розміщувати дашборди у власному виокремленому просторі і адміністраторам більше не потрібно створювати приватні облікові записи для кожної людини. Особистий простір доступний будь-якому користувачеві з ліцензією Explorer або вище.

Image of

Огляд можливостей Tableau 2021.3 

Успадкування описів при редагуванні в веб-інтерфейсі (web authoring) 

За допомогою Tableau Catalog тепер доступні успадкування опису полів у джерелах даних безпосередньо в процесі редагування контенту в веб-інтерфейсі. Якщо опис поля або колонки є в попередніх пов’язаних об’єктах (upstream), то користувач побачить цей опис та інформацію про об’єкт, від якого було успадковано опис. Для використання цього функціоналу необхідний Tableau Data Management Add-on.

Explain Data 

У попередньому релізі функціонал Explain Data став доступний для користувачів Viewer, новий реліз продовжує покращувати цей функціонал у частині повноважень і розширення кількості видів підказок. Адміністратори Tableau Server мають можливість активації і деактивації передставленого функціоналу, а новий вид підказки, пов’язаної з відсутніми даними, дозволяє зрозуміти користувачам значення певних точок на візуалізації поза очікуваного діапазону.

Налаштовувані приклади дашбордів у Desktop 

У Tableau 2021.3 є можливість надати користувачам приклади візуалізацій та шаблони дашбордів замість Sample Superstore та World Indicators. 

Перейменування опублікованих джерел даних у веб-інтерфейсі Tableau Server 

У новому релізі опубліковані джерела даних можна перейменовувати безпосередньо у веб-інтерфейсі. Також доступний метод у REST API для автоматизацій. 

Джерело: Tableau 

З питань придбання рішень Tableau звертайтеся до наших спеціалістів +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua.