Завдяки продуманому плануванню та інформативному дизайну ваші дашборди будуть ефективні. Добре спланований дашборд дозволить як керівникам, так і звичайним співробітникам отримувати відповіді на питання в режимі реального часу, перетворювати розуміння в дії і надихати користувачів на справжні інновації.

Пропонуємо вам ознайомитися з основними помилками, які здійснюють більшість користувачів при створенні дашборда:

1. Намагаються відповісти на дуже багато питань за допомогою одного дашборда

Не варто створювати дашборд моніторингу в реальному часі, який буде охоплювати всі завдання бізнесу і наповнювати його безліччю елементів візуалізації. Це тільки ускладнить сприйняття тим, для кого ви його створюєте.

Пам’ятайте, що ви можете створювати дашборд в один клік і в тій кількості, яка необхідна саме вам.

2. Використовують незрозумілі показники

Показники, які ви використовуєте при створенні дашборда і їх позначення можуть бути зрозумілі вам, але оцініть, чи будуть вони зрозумілі тим, на кого орієнтовані.

Переконайтеся, що ви правильно оцінили вашу аудиторію. Як варіант, створіть прототип дашборда для одного з користувачів і оціните результат. Використовуючи цей прийом, ви зможете виправити помилки на ранній стадії процесу проектування.

3. Захаращення дашборда низькоцінною графікою і віджетами

Не піддавайтеся спокусі зробити ваш дашборд яскравим або використовувати графіку і віджети одночасно. Як би не було цікаве налаштування дашборда, непотрібні об’єкти завадять досягненню мети вашого дашборда, а саме – швидкому інформуванню вашої аудиторії. Залиште свій дашборд простим в оформленні.

4. Не переглядають дашборд так, як користувачі

Витратьте ваш час на те, щоб подивитися на свій дашборд так, як ваша аудиторія. Використовуйте при цьому пристрої, якими можуть користуватися ваші користувачі – це допоможе вам виділити або налаштувати важливі елементи. Тестування доречно завжди.

5. Забувають перевірити свою аудиторію

Перше враження вашої аудиторії від представленого дашборда буде основним. Тому так важливо перевірити дані і проконсультуватися з аудиторією про те, як дашборд допоможе їй досягти поставленої мети. Не використовуйте при створенні дашборда застарілі показники і питання.

Tableau Software допомагає людям бачити і розуміти дані. Рішення Tableau допомагають будь-якому користувачеві швидко візуалізувати дані, аналізувати їх і ділитися цією інформацією.

Більш 15 000 облікових записів клієнтів отримують швидкі результати з Tableau.

Десятки тисяч користувачів використовують Tableau Public для обміну даними в своїх блогах і на веб-сайтах.

Подивіться, як Tableau може допомогти саме Вам, завантаживши безкоштовну пробну версію Tableau Desktop сьогодні.

З питань придбання рішень Tableau, звертайтеся до наших спеціалістів +380 (44) 383 4410 або data@softico.ua.