Використовуйте краще розташування даних

У цифровому світі більшість людей, що дивляться на контент, інстинктивно починають сканування екрану поглядом. Ця теплова карта відстеження руху очей показує один типовий шаблон сканування:

Як тільки ви зрозумієте основне призначення своєї панелі, використовуйте це розташування, розмістивши найважливіше уявлення в лівому верхньому кутку панелі.

Обмежте кількість елементів візуалізації та кольорів

Якщо ви додасте на дашборду занадто багато інформації, ви пожертвуєте загальною картиною. Дотримуйтеся двох або трьох уявлень.

Якщо ви виявите, що область повинна вийти за рамки цього, створіть більше дашбордів (або використовуйте історії).

Ось попередня і наступна інформація про прибутковість по штатах. Найнеобхідніше знаходиться на панелі інструментів перетворення справа.

Точно так, у вас також може бути занадто багато кольорів. Правильно використовуваний колір покращує аналіз. Занадто багато кольорів створює візуальне перевантаження для вашої аудиторії, уповільнення проведення аналізу або навіть може привести до відсутності результатів.

Додайте інтерактивність

Ефективність дашборду полягає в правильній черговості постановки вистав для можливості проведення паралельного аналізу. Наявність фільтрів перевантажує цей аналіз і затягує час вивчення дашборду вашою аудиторією.

Наприклад, один найбільш важливий елемент візуалізації може виступати фільтром для інших показників на вашому дашборді. Для цього виберіть «Використовувати як фільтр» в контекстному меню уявлення.

Виділення – ще одна потужна функція, яку ви можете використовувати. Коли виділення включено, вибір даних в одному поданні виділяє пов’язані дані в інших уявленнях.

Формат від найбільшого до найменшого

Коли ви змінюєте зовнішній вигляд своєї роботи, використовуйте робочий процес «від найбільшого до найменшого». Це допоможе вам швидко працювати і захистить вас від випадкової заміни ваших змін.

З точки зору форматування ієрархія панелі моніторингу виглядає наступним чином:

  1. Тема
  2. Workbook
  3. Worksheet
  4. Перегляд деталей

Почніть з підтвердження того, що ви використовуєте правильну тему (остання і найкраща таблиця завжди називається Default).

Наступним кроком є ​​форматування на рівні Workbook. Тут ви оптимізуєте кожен шрифт і заголовок у всій книзі:

На завершення, перейдіть до рівня Worksheet, а потім збережіть форматування окремих деталей.

З питань придбання рішень Tableau звертайтеся до наших фахівців 0 800 75 01 34 або sales@softico.ua