Kiwi Syslog Server

Ви можете придбати ліцензії Kiwi Syslog Server, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером SolarWinds.Net в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Kiwi Syslog Server – доступне програмне забезпечення для управління повідомленнями, пастками SNMP і журналами подій.

Повний опис

Програмне забезпечення Kiwi Syslog Server є одним з найбільш надійних серверів для системних журналів на базі ОС Windows. Kiwi Syslog Server відрізняється простотою в налаштуванні та конфігурації і пропонує великі функції для отримання і реєстрації, відображення і відправки повідомлень системних журналів і SNMP-пасток, а також генерації повідомлень по ним. Повідомлення збираються з таких мережевих пристроїв, як маршрутизатори (роутери), комутатори, хости Linux і Unix, а також з іншого обладнання, оснащеного системними журналами та пастками. Kiwi Syslog Server підтримує 32- та 64-розрядні платформи.

Можливості Kiwi Syslog Server:

  • Web-доступ. Дистанційне відображення даних системних журналів за допомогою web-доступу. Створення та збереження структур користувача, відображення за допомогою правил фільтрації і виділення, які доступні на будь-якому комп’ютері, підключеному до Інтернету.
  • Управління повідомленнями системних журналів. Отримання, контроль і відображення повідомлень системних журналів в реальному часі в кількох вікнах одночасно.
  • Ведення журналу ODBC. Просте підключення до будь-якої бази даних завдяки універсальній підтримці ODBC-сумісних баз даних. Користувачам надаються гнучкі інструменти звітності та аналізу.
  • Автоматична архівація журналів. Kiwi Syslog Server дозволяє створювати розклад для автоматизованої архівації та очистки журналів, виконання сценарних дій, включаючи шифрування і стиснення.
  • Обробка журналів на базі сценаріїв. Перед- і постобробка повідомлень системних журналів на будь-яких активних мовах програмування за допомогою Windows ScriptHost. Фільтрація і синтаксичний аналіз повідомлень системних журналів і пасток.
  • Відправка системних журналів. Пересилання повідомлень пасток і системних журналів при збереженні оригінальної вихідної IP-адреси повідомлення з метою простої інтеграції із зовнішньою системою управління мережею.
  • Обмін контентом в співтоваристві. Використання правил і фільтрів, створених спільнотою SolarWinds (більше 20 тис. Мережевих інженерів у всьому світі), для вирішення поширених проблем.
  • Фільтрація подій та оповіщення. Фільтрація на базі імені та IP-адреси хоста, пріоритетності, ключових слів, часу доби. Створення повідомлень на базі вмісту, обсягу і метаданих повідомлень.
  • Аналіз тенденцій. Відображення і побудова графіків статистики за системним журналам за певний проміжок часу.