JetBrains AppCode

Ви можете придбати ліцензії JetBrains AppCode, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

JetBrains AppCode – інструмент для розробки web-сайтів і редагування HTML, CSS і JavaScript коду. Рішення забезпечує швидку навігацію по файлах і генерує повідомлення про виникаючі проблеми в коді в режимі реального часу.

Повний опис

Програмне забезпечення JetBrains AppCode являє собою інструмент для розробки web-сайтів і редагування HTML, CSS і JavaScript коду. Рішення забезпечує швидку навігацію по файлах і генерує повідомлення про виникаючі проблеми в коді в режимі реального часу. JetBrains WebStorm дозволяє додавати розмітку HTML-документів або елементів SQL безпосередньо в JavaScript. JetBrains WebStorm здійснює розгортання і синхронізацію проектів через протокол FTP.

Використовуючи можливості коду HTML / XHTML і XML, WebStorm забезпечує автоматичне завершення стилів, посилань, атрибутів і інших елементів коду. При роботі з CSS здійснюється завершення коду класів, HTML-номерів, ключових слів і т. д. WebStorm пропонує автоматичне рішення таких проблем, як вибір формату, властивостей, класів, посилань на файли і інших атрибутів CSS. Рішення дозволяє використовувати потужність інструменту Zen coding для верстки HTML, відображає дії тегу на web-сторінці. Продукт WebStorm здійснює завершення коду JavaScript для ключових слів, лейблів, змінних, параметрів і функцій DOM і підтримує специфічні особливості популярних браузерів. Реалізовані в рішенні функції рефакторингу JavaScript дозволяють перетворювати структуру коду і файлів і .js.

WebStorm забезпечує налагодження коду JavaScript і надає широкий діапазон можливостей: знаходження точки зупину в HTML і JavaScript, налаштування параметрів точки зупину, тестування синтаксису коду в режимі реального часу і т. д. Продукт підтримує платформи JQuery, YUI, Prototype, DoJo, MooTools, Qooxdoo і Bindows. WebStorm передбачає інтегровану перевірку тексту на теги, послідовність коду, помилки в написанні і т. д. WebStorm дозволяє редагувати файли і автоматично синхронізувати їх на вимогу при віддаленій роботі або зберіганні.

Продукт підтримує функцію контролю версій і попередніх варіантів коду і фіксує всі вироблені дії та зміни. Завдяки створенню історії в WebStorm можна відновлювати кодові вирази, блоки і навіть цілі файли.

Основні функції:

  • Нова JavaScript-специфікація EcmaScript 5.
  • Організатор бібліотек JavaScript – структуризація призначених для користувача проектів, що задіюють велику кількість бібліотек.
  • Підтримка мови Sass 3 і Leaner CSS (LESS) – редактор для створення кодів на мовах Sass і LESS.
  • Покращений і налагоджений інтерфейс користувача – вдосконалені панель прокрутки і рендеринг повідомлень, перевірка правопису для всіх редакторів і т.д.
  • Підтримка Mercurial – системи управління версіями.
  • Підтримка мови Relax NG для XML – завершення і валідація документів XML, пов’язаних зі схемами Relax NG.
  • Новий інтерфейс користувача для роботи з GIT – розподіленої системи керування версіями.
  • Інтеграція з GitHub – сервісом для розробки програм з відкритим вихідним кодом.