JetBrains RubyMine

Ви можете придбати ліцензії JetBrains RubyMine, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

JetBrains RubyMine повнофункціональне середовище розробки для створення додатків на базі популярних технологій Ruby і Ruby on Rails. Продукт має можливості розробки web-додатків середовища IntelliJ IDEA і включає нові унікальні інструменти створення web-проектів на базі платформ Ruby і Rails.

Повний опис

Середовище RubyMine надає ефективні інструменти розробки, відповідні мовним особливостям платформи Ruby і забезпечують облік динамічного характеру цієї мови і прийнятих в ньому стандартних методів роботи. Середовище RubyMine дозволяє виконувати всебічний аналіз коду проекту, пропонуючи розробникам зведений список коду і унікальні функції автоматичного завершення мовних конструкцій. Продукт RubyMine пропонує широкий набір алгоритмів рефакторингу з урахуванням особливостей платформи Rails, що значно полегшує редагування коду і прискорює процес розробки продукту.
Середовище включає можливість зручного перетворення коду HTML, CSS і JavaScript.

Середовище розробки RubyMine підтримує інтеграцію з системами управління версіями коду, включаючи платформи Subversion, Git, Perforce і CVS. Графічний відладчик для Ruby і Rails дозволяє встановлювати точки зупинки в коді Ruby і файлах відображення Rails RHTML. Підтримка платформ тестування RSpec і Test :: Unit допомагає організувати тестування модулів за допомогою графічного середовища для проведення тестів. Наявність відкритого програмного інтерфейсу API дозволяє створювати власні надбудови на мові Ruby або Java.

Основні можливості:

  • Засоби ефективного редагування коду та автоматичного рефакторингу.
  • Широкий спектр графічних інструментів для відображення процесу розробки і можливість швидкого перемикання між компонентами.
  • Комплексний аналіз коду.
  • Розробка web-додатків.
  • Підтримка платформ тестування RSpec і Test Unit.
  • Використання програмного інтерфейсу API.
  • Підтримка платформ управління версіями кодів Subversion, Git, Perforce і CVS.