JetBrains PhpStorm

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії JetBrains PhpStorm звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів JetBrains PhpStorm в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

PhpStorm – дуже зручне середовище розробки: воно просте в установці, швидко запускається, працює на платформах Windоws, Mac OS X, Linuх, має просту конфігурацію проекту, підтримує HTML5.

Повний опис

Програмне забезпечення JetBrains PhpStorm спеціалізований засіб web-розробки, орієнтований на web-додатки та інші види програм, які можна створювати за допомогою мови PHP і з використанням HTML, JavaScript і CSS. Рішення PhpStorm здійснює розгортання і синхронізацію проектів через протокол FTP. Середовище PhpStorm пропонує функції автоматичного завершення мовних конструкцій PHP в коді, інспектування коду, різні алгоритми рефакторингу і швидку навігацію по коду.

Реалізований в PhpStorm графічний PHP-відладчик підтримує умовні точки зупину, відстеження значень і автоматизований вхід в налагодження окремих процедур. Для тестування додатків підтримується каркас тестових модулів PhpUnit і графічний інтерфейс для запуску тестів. При редагуванні коду виділяються конструкції синтаксису, здійснюється розширене форматування конфігурації, виявлення помилок в режимі реального часу і завершення коду. PhpStorm-редактор враховує коментарі до коду при його завершенні, автоматично вибираючи оптимальне рішення проблеми. PHP-рефакторинг і редагування шаблонів гарантує зміна проекту в найкоротші терміни. PhpStorm дозволяє візуалізувати код в ієрархічному вигляді і забезпечує швидку навігацію по всіх елементах.

Завдяки застосуванню PHPUnit-тестів можна швидко переглядати результати генерації коду окремих блоків або всієї програми. Якщо тест був проведений невдало, продукт дозволяє переглядати окремі кодові рядки, в яких була виявлена ​​помилка. PhpStorm забезпечує налагодження коду JavaScript і надає широкий діапазон можливостей: знаходження точки зупину в HTML і JavaScript, налаштування параметрів точки зупину, тестування синтаксису коду в режимі реального часу і т. д.