JetBrains dotTrace

Ви можете придбати ліцензії JetBrains dotTrace, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

JetBrains dotTrace – це профілювальник для .NET-додатків, що дозволяє швидко і точно виявляти і усувати проблеми продуктивності.

Повний опис

Зручність і простота використання виділяє dotTrace з безлічі інших інструментів профілювання для платформи Microsoft .NET. Інтуїтивний інтерфейс програми забезпечує просту навігацію, можливості фільтрації і розширеного пошуку, а також зручний перегляд джерела. За швидкістю і ефективності роботи dotTrace перевершує більшість продуктів свого класу.

Продукт dotTrace дозволяє профілювати:

  • роботу додатків .NET Framework 1.1 і 2.0;
  • використання пам’яті додатками .NET Framework 2.0;
  • додатки ASP.NET, запущені на Internet Information Server;
  • сервіси Windows.

Зручне представлення даних

Кожен знімок пам’яті містить дані про всі об’єкти пам’яті, від коренів об’єктів до кожного окремого об’єкта, поміщеного або віддаленого під час сесії профілювання. Надається кілька подань для перегляду та аналізу знімків, включаючи Class List, Namespace Tree, Outgoing references, Shortest root path, і Allocation Tree. Також можна сконцентруватися на будь-який підсистемі додатка, відкривши її в окремій вкладці.

Фільтрація

Користувачі можуть фільтрувати системні виклики і інші несуттєві функції за допомогою комбінації з декількох фільтрів Hide. Також можна виділити окремі функції обраних класів, використовуючи один або кілька фільтрів Show.

Пошук функції

Користувачі можуть виділити всі випадки застосування функції в поточному поданні і переміщатися між ними натисканням клавіші. Також можливо швидко відкрити функцію в новій вкладці або переглянути інформацію про неї (Quick Info).