JetBrains dotMemory

Ви можете придбати ліцензії JetBrains dotMemory, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

JetBrains dotMemory – це інструмент профілювання NET-пам’яті, який допомагає оптимізувати використання ресурсів пам’яті в додатках, знаходити витоки пам’яті і вирішувати інші типи проблем з нею.

Повний опис

Завдяки унікальному інтерфейсу користувача JetBrains dotMemory значно прискорює процес профілювання: користувач просто переміщається з набору об’єктів до окремих елементів, поки не визначить реальну причину проблем з пам’яттю. dotMemory легко взаємодіє Visual Studio, так що користувач може починати сеанс профілювання пам’яті прямо зсередини інтегрованого середовища розробки.

Програма JetBrains dotMemory підтримує різні .NET-додатки, засновані на .NET Framework 2.0 to 4.5.1, Silverlight 4, Silverlight 5, а також Windows Store- і IIS-додатки.

Основні функції:

  • Режим тимчасової шкали і збір даних в реальному часі. Моніторинг додатків, споживаних додатками користувачів, створення знімків стану і перетягування їх для порівняння в один клік.
  • Огляд даних в різних режимах. Перевірка об’єктів в різних режимах, щоб бачити, як ці об’єкти взаємодіють один з одним, до яких об’єктів звертаються і через які області, які виклики створюють ці об’єкти і т. д.
  • Аналіз трафіку пам’яті. Використання режиму огляду трафіку для розуміння того, які об’єкти найбільш інтенсивно створюються / збираються в додатку, і які функції викликають цей трафік пам’яті.
  • Потужна автоматична перевірка. dotMemory автоматично сканує призначені для користувача знімки стану для найбільш поширених видів проблем з пам’яттю. Ці перевірки можуть бути оптимальною початковою точкою в аналізі знімків стану, якщо користувач не знає, з чого почати.
  • Порівняння знімків стану пам’яті. Порівняння двох знімків стану – це основний спосіб пошуку об’єктів, що викликають виток пам’яті. Режим зіставлення дозволяє виявляти, скільки об’єктів було створено між знімками, і скільки об’єктів було створено.
  • Віддалене профілювання. Профілювання додатків не тільки на локальному комп’ютері, але і на інших ПК, підключених до локальної мережі або Інтернету. Віддалене профілювання особливо корисно у випадках, коли необхідно профілювати web-додатки на виробничому сервері.
  • API-інтерфейси профілювання. Використання dotMemory API-викликів для створення знімків стану на певних ділянках коду.