JetBrains dotCover

Ви можете придбати ліцензії JetBrains dotCover, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

JetBrains dotCover призначений для аналізу тестового покриття в коді і дозволяє розробнику дізнатися, яка частка коду охоплена тестуванням модулів або тестуванням по ходу виконання. Рішення JetBrains dotCover є новим доповненням в сімействі продуктів компанії JetBrains для розробки додатків на базі технології .NET.

Повний опис

Продукт dotCover пропонує такі функції, як інтеграцію з процедурою тестування модулів в пакеті ReSharper Test Runner. JetBrains dotCover підтримує функцію генерації XML-звітів.

Інструмент dotCover може виміряти, яка частка коду покрита тестами, що дозволяє побачити потенційні точки збою в коді. На відміну від інструментів для контролю тестового покриття, які поставляються з пакетом Visual Studio, dotCover підтримує більшість відкритих технологій, таких як NUnit, xUnit, MSpec, MSTest і т. д. Якщо не використовується тестування модулів, то можна застосувати функції dotCover для аналізу додатка під час виконання. Під час виконання програми визначається, які частини коду викликаються і які залишаються недоторканими в стандартних сценаріях застосування.

Для автоматизації тестового покриття коду можна використовувати механізм Console Runner, що входить до складу dotCover – цей механізм дозволяє запускати компоненти dotCover безпосередньо з скриптів для збирання додатків. Додатково інструмент dotCover дозволяє виключати фрагменти коду з тестового покриття, будь то тестові збірки або щось інше. При необхідності можна швидко вказати, які саме ділянки коду будуть охоплені тестуванням. Інструмент dotCover відображає всі тести, які покривають конкретний фрагмент. Тісна інтеграція з середовищами розробки дозволяє використовувати код, без перемикання інструментів і не змінюючи робочий контекст.

Можливості dotCover включають в себе:

  • Інтеграцію з ReSharper і Visual Studio 2005-2013.
  • Підсвічування покритого і непокритого коду в Visual Studio.
  • Вбудований інструмент для запуску юніт-тест сесій.
  • Можливість збереження звітів в різних форматах: XML, HTML або JSON.
  • Інтеграцію з TeamCity.
  • Навігацію від тестів до коду і від коду до тестів, які його покривають (або не покривають).