IPS MANAGER ASSISTANT

Ви можете придбати ліцензії IPS MANAGER ASSISTANT, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

IPS MANAGER ASSISTANT дозволяє адміністраторам фільтрувати телефонні дзвінки менеджерів. Він також дозволяє менеджеру переадресовувати дзвінки на мобільний телефон або голосову пошту.

Коли менеджер встановлює паузу, поточні фільтри автоматично перенаправляються іншим доступним менеджерам, зменшуючи їх пріоритет. IPS Manager Assistant був розроблений для забезпечення простого інтерфейсу з IP-телефону. Включити / виключити фільтр можна одним натисканням кнопки.

Можливості:

  • Додатковий Web-інтерфейс забезпечує ті ж функції, що й інтерфейс IP-телефону. Він також включає в себе список найбільш необхідних телефонних номерів. Його можна використовувати з браузера ПК, з папки «Особистий кабінет» або з Cius.
  • IPS Manager Assistant знижує навантаження на адміністратора. Налаштування IP-телефонів виконується за хвилину.
  • IPS Manager Assistant використовує переваги обробки CTI для обліку списку невідфільтрованих дзвінків, для прийому відфільтрованих дзвінків і переадресації нефільтрованих дзвінків. Також можлива фільтрація тільки зовнішніх вхідних дзвінків. При відсутності відповіді на відфільтрований дзвінок, в залежності від налаштувань, дзвінок може бути перенаправлений на голосову пошту.