Internet Security

Ви можете придбати ліцензії Internet Security, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Internet Security – програма, що забезпечує безпеку ваших облікових даних в інтернеті та новий рівень захисту від кіберзлодіїв для найважливіших файлів і фотографій.

Повний опис

Internet Security забезпечує багаторівневий захист ваших пристроїв і конфіденційних даних з мінімальним навантаженням на системні ресурси. Всі вдосконалені функції, зазначені нижче, включені в програму Internet Security.

ЗАПОБІГАННЯ

Брандмауер

Тримайте зловмисників на відстані завдяки цій важливій функції захисту, що відстежує і контролює потоки вхідних і вихідних даних.

Захист від спаму

Позбавтеся від спаму та іншого шкідливого вмісту, щоб сконцентруватися на дійсно важливих листах.

Автентичність сайтів

Захистіть себе від зловмисників, які намагаються перехопити налаштування DNS (системи доменних імен) і перенаправити вас на підроблений сайт, щоб викрасти банківські дані.

Перевірка Wi-Fi

Автоматичне виявлення вразливостей домашньої мережі Wi-Fi і присутності в ній сторонніх.

ЗАХИСТ

Інтелектуальний антивірусний захист

Виявлення і блокування вірусів, шкідливого ПЗ, фішингових, шпигунських програм і кіберзлодіїв. Щоб зупинити загрози до того, як вони завдадуть вам шкоди, ми використовуємо інтелектуальний аналіз.

CyberCapture

Автоматична відправка підозрілих файлів в хмару і надання захисту всім користувачам Avast при виявленні загрози.

Екран поведінки

Виявлення і блокування підозрілих моделей поведінки для захисту від невідомих загроз і кіберзлодіїв.

Інтелектуальне сканування

Виявлення всіх вразливостей, що дозволяють шкідливому ПЗ проникнути в систему: від небезпечних налаштувань і паролів до підозрілих надбудов і застарілого ПЗ.

Захист від кіберзлодіїв

Блокування спроб кіберзлодіїв та інших підозрілих програм змінити, видалити або зашифрувати ваші особисті файли та фотографії.

Пісочниця

Запустіть і протестуйте підозрілі файли в безпечному середовищі, перед тим як дозволити їм працювати на ПК, щоб переконатися у відсутності загрози.

Браузер SafeZone

Здійснюйте банківські операції і покупки безпечно без потреби в установці або налаштуванні додаткових надбудов. Наш браузер оснащений усіма необхідними функціями для захисту безпеки та конфіденційності.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Passwords

Захистіть всі облікові записи одним надійним паролем. Про решту подбаємо ми, дозволяючи вам входити в будь-який обліковий запис швидко і безпечно.

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ
Пасивний режим

Хочете використовувати інший антивірус, не розлучаючись з функціями Avast? Переведіть програму в пасивний режим. Всі можливості залишаться доступними.

Режим гри

Автоматичне припинення повідомлень, які могли б зашкодити вам під час гри або при використанні інших програм у повноекранному режимі.

Очищення браузера

Позбавте браузер від панелей інструментів, надбудов та інших розширень, встановлених без вашого відома.

Обліковий запис Avast

Централізований доступ до всіх пристроїв, що захищається програмними продуктами Avast. Керуйте підписками, відстежуйте місцезнаходження мобільних пристроїв і зберігайте контроль над усім, що відбувається, не докладаючи особливих зусиль.

Підтримка через інтерфейс

Виникли проблеми при використанні програми Avast? Вам не доведеться довго шукати відповідь на свої питання. Просто надішліть повідомлення безпосередньо з програми Internet Security.