Intel Integrated Native Developer Experience

Ви можете придбати ліцензії Intel Integrated Native Developer Experience, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Intel Integrated Native Developer Experience – це міжплатформений офісний пакет, що надає розробникам інструменти, підтримку, інтеграцію і поновлення для створення високопродуктивних додатків C ++ / Java для Windows на Intel-архітектури і для Android на ARM і Intel-архітектури.

Повний опис

Програмне забезпечення Intel Integrated Native Developer Experience (Intel INDE) являє собою набір інструментів і бібліотек, орієнтований передусім на розробників мобільних додатків для ОС Android, а також на розробників ПЗ для Windows. Комплекс Intel INDE дозволяє виконувати оптимізацію, налагодження додатків і легко використовувати переваги мультимедійних можливостей Android.

Intel INDE вільно вбудовується в популярні інтегровані середовища розробки (Microsoft Visual Studio, Eclipse і Android Studio), пропонуючи всеосяжний набір C ++ / Java-інструментів, бібліотек і прикладів з метою збирання середовища, створення коду, компіляції, налагодження та аналізу для додатків на пристроях на базі архітектури Intel, а також на Android-пристроях на базі ARM.

Компоненти Intel INDE:

 • Media. Набір класів для простого вбудовування в додатки функцій роботи з аудіо і відео. Бібліотека пропонує засоби транскодування відео з заданими параметрами, обрізки (сегментування) відео, склейки декількох файлів в один, захоплення відео в додатках, що використовують OpenGL, накладення аудіо та відеоефектів, трансляції відео і отримання даних про медіафайли. Потрібно ОС Android 4.3 і вище.
 • Intel C ++ Compiler for Android (ICC). Оптимізуючий компілятор для Android, корисний насамперед розробникам, які використовують в своїх мобільні додатки інтенсивні обчислення, що вимагають оптимізації. Проста Перезбірка нативного коду за допомогою CC здатна забезпечити 30% -вий приріст продуктивності. ICC повністю підтримує GNU C ++, легко інтегрується в Eclipse і Microsoft Visual Studio.
 • Intel Threading Building Blocks. Кросплатформенна бібліотека шаблонів для написання паралельного коду, повністю абстрагуюча роботу по створенню, синхронізації потоків і даних, що приховує деталі архітектури і дозволяє працювати на більш високому, абстрактному рівні. Потрібно ОС Android 4.3 і вище.
 • Compute Code Builder. Інструмент збірки, аналізу, налагодження коду Google Renderscript і OpenCL. Може працювати як окремо, так і в складі середовищ Eclipse і Microsoft Visual Studio.
 • Intel GPA. Серія інструментів аналізу різних чинників, що впливають на продуктивність і енергоспоживання мобільних додатків. GPA System Analyzer відображає показники продуктивності OpenGL ES API, графічного і центрального процесорів, дає можливість експериментувати з різними параметрами рендеринга і бачити, як це відбивається на продуктивності, без зміни коду. GPA Frame Analyzer пропонує докладні відомості про процес побудови кожного кадру на екрані, створюваного додатком. GPA Platform Analyzer перевіряє стан мобільної платформи, відображає завантаження графічного і центрального процесорів для кожного процесу.

Ліцензування

Корпорація Intel пропонує схему ліцензування ПЗ Intel на розробника, тобто за кількістю співробітників, які використовують певний продукт. Модель ліцензування Intel дозволяє складати комплект з одного користувача іменних (одна ліцензія «прив’язується» до одного розробника) і плаваючих (до 25 розробників) ліцензій.

 • Ліцензія розрахована на одного користувача – дозволяє одному розробнику запускати ПЗ на будь-якому комп’ютері в організації за умови, що: 1) цей співробітник є єдиним користувачем даної ліцензованої копії ПЗ Intel; 2) одночасно використовується тільки один екземпляр даного ПЗ. Організація повинна придбати Ліцензію розраховану на одного користувача на кожного співробітника, який буде працювати з ПЗ Intel.
 • Плаваюча ліцензія – дозволяє встановлювати один примірник ПЗ Intel на необмежену кількість мережевих комп’ютерів. Плаваюча ліцензія також не лімітує кількість користувачів продукту Intel. Однак кількість співробітників, що працюють з програмою одночасно, не повинно перевищувати число, передбачене умовами ліцензійної угоди. Для кожного нового користувача / мережі необхідна покупка додаткової ліцензії.
 • Ліцензія Intel Library Floating License: програми Intel Math Kernel Library, Intel Integrated Performance Primitives Library і Intel Threading Building Blocks купуються в якості додаткової опції до продуктів Intel C ++ Compiler або Intel Fortran Compiler, на які куплена плаваюча ліцензія. Таким чином, кількість одночасних користувачів цих бібліотек не може перевищувати число, встановлене основною плаваючою ліцензією.

Ліцензії на програмні продукти Intel безстрокові. Купуючи ліцензію, розробник отримує 1 або 3 роки підтримки (оновлення до актуальної версії, технічна підтримка).

 • Комерційні ліцензії на програмні пакети або окремі інструменти Intel передбачає використання продукту для отримання коду комерційного призначення.
 • Академічні ліцензії є повноформатні версії програмних пакетів і окремих інструментів, що входять до складу цих пакетів. Реалізуються за спеціальною ціною і можуть використовуватися тільки для вирішення завдань в сфері освіти.
 • Студентські ліцензії є навчальні класи (для 25 розробників) і інструменти які знаходяться у вільному доступі.

Знижено вартість для продовження ліцензій!

Корпорація Intel знизила ціни на продовження ліцензій для своїх програмних продуктів.

Тепер компаніям-замовникам ще простіше отримувати безперервний доступ до продуктових оновлень і сервісу технічного обслуговування. Щоб отримати вигідну знижку, замовнику необхідно купити послугу Pre-Expiry Date Renewal до того, як закінчиться річний термін дії підписки на технічну підтримку. Після цього на період дії продуктової ліцензії додасться 1 рік підписки на оновлення та технічне обслуговування.

Якщо замовник не встигає набути Pre-Expiry Date Renewal завчасно, то він, тим не менш, може купити цю послугу як звичайне продовження підписки на оновлення. Знижка при цьому також надається, але є не така велика. Дана знижка доступна протягом 1 року після закінчення дії ліцензійного договору на ПЗ Intel.

Зверніть увагу, що продовження стартує з дня покупки, а не з моменту припинення дії ліцензійного договору.

Якщо після припинення дії основної продуктової ліцензії проходить більше 1 року, то підписка на продовження не може бути придбана. Щоб і надалі отримувати оновлення та технічну підтримку, необхідно заново купити основну ліцензію на продукт.