Hetman Word Recovery

Ви можете придбати ліцензії Hetman Word Recovery, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Hetman Word Recovery – програма для відновлення документів, в покроковому режимі.

Повний опис

Hetman Word Recovery призначений для відновлення доступу до документів у форматах Microsoft Word, OpenOffice і Adobe PDF. Програма відновлює файли з відформатованих, недоступних і пошкоджених носіїв. Підтримується відновлення з дисків з видаленими логічними розділами, а також з дисків, які були заново розбиті на розділи. Завдяки алгоритмам низькорівневого доступу до диска, за допомогою програми можна відновлювати дані, в тому числі, і з фізично зношених накопичувачів з великою кількістю секторів, які не читаються.

При всій технічної складності алгоритмів відновлення, використаних в Hetman Word Recovery, користуватись програмою зможе кожен. Hetman Word Recovery управляється за допомогою покрокового майстра, що дозволяє розбити процес відновлення на кілька простих кроків. Від користувача буде потрібно тільки вибрати тип роботи – швидкий або детальний аналіз, і вказати пристрій з якого буде проводитися відновлення.

Після завершення сканування програма виведе список доступних для відновлення документів. Будь-який документ зі списку можна переглянути за допомогою вбудованої утиліти перегляду.

На відміну від інших подібних програм, Hetman Word Recovery гарантує успішне відновлення документів, відображених у списку. Стовідсоткова гарантія відновлення стала можливою завдяки інноваційному алгоритму попередньої перевірки знайдених документів на цілісність. Файли, які не пройшли перевірки, до списку не додаються. Важливим наслідком такої організації процесу відновлення є те, що список доступних для відновлення документів не захаращується завідомо невідновними, «битими» файлами.

В Hetman Word Recovery вбудований спеціальний режим роботи з накопичувачами в критичному стані. Диски з сильним зносом, збоями електроніки і механічними ушкодженнями зчитуються цілком, єдиною операцією читання. Даний режим мінімізує пересування головок і створює віртуальну копію накопичувача.