Hetman Uneraser

Ви можете придбати ліцензії Hetman Uneraser, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Hetman Uneraser – програма для відновлення випадково видалених файлів.

Повний опис

Кожен день безліч користувачів з усього світу зіштовхуються із проблемою втрати даних. На жаль, ми маємо безліч причин для цього. З кожним днем знижується ціна на носії інформації, але їх якість і надійність від цього не збільшується. Користувачі постійно зіштовхуються з помилками файлових систем або збоями обладнання. За статистикою кожен місяць пишуться тисячі нових вірусів, які можуть видалити або пошкодити ваші дані. Неправильна робота програмного забезпечення, також може стати причиною втрати інформації.

Hetman Uneraser є вирішенням всіх цих проблем. Програма відновлює файли з усіх популярних носіїв інформації: HDD, фотокамер, USB пристроїв, карт пам’яті фотоапаратів, телефонів, Zip і навіть 3,5` дискет. Якщо ваш носій було відформатовано або на ньому сталася помилка файлової системи, не турбуйтеся – ваші дані все ще можна відновити.

Програма відновлює всі можливі типи файлів: * .zip, * .rar, * .doc, * .xls, * .ppt, * .jpeg, * .bmp і багато інших. Вбудована функція “глибокого аналізу” дозволяє сканувати носій і знаходити на ньому файли, які були видалені при форматуванні розділу.

Вбудований в програму “Explorer” відображає видалені файли і папки. Завдяки цьому, ви зможете швидко знайти втрачені файли. Для відновлення вам необхідно знайти потрібний вам файл і натиснути кнопку “Відновити”. Це так просто, як відкрити файл в “Explorer”. Ви можете відфільтрувати знайдені файли і папки, і переглядати тільки видалені дані, а також здійснювати пошук потрібних файлів і папок. Підтримується пошук файлів за датою, розміром та типом файлів.

Файли, які ви бачите при попередньому перегляді, будуть 100% відновлені в повному обсязі!

Hetman Uneraser підтримує VFAT, FAT12 / 16/32, NTFS / NTFS4 / NTFS5 і працює під Windows: 95/98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003 Server / Vista.