Hetman RAID Recovery

Ви можете придбати ліцензії Hetman RAID Recovery, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Hetman RAID Recovery – програма для відновлення даних з пошкоджених RAID-масивів, недоступних для комп’ютера.

Повний опис

Ваш дисковий RAID-масив вийшов з ладу і не працює? Помилка RAID-контролера або материнської плати спричинила втрату даних? Збій роботи декількох дисків масиву не дозволяє відновити RAID в автоматичному режимі? Процес перестроювання масиву завис і RAID розвалився? Hetman RAID Recovery відновить ваші дані з неробочих RAID-масивів.

Програма комбінує диски з яких складався RAID і відтворює оригінальний масив з даними. Після цього ви отримаєте доступ до дисків і зможете зберегти дані з них. Якщо частина дисків архіву вийшли з ладу, утиліта дозволить прочитати інформацію, яка залишилася на інших дисках. Видалені з RAID-масиву дані також можуть бути відновлені з Hetman RAID Recovery.

Майстер створення RAID дозволяє відновити масив в повністю автоматичному режимі. Вам необхідно лише підключити диски до комп’ютера і вказати їх в програмі. Програма протестує всі можливі рівні масиву і, в разі виявлення даних, дозволить їх зберегти. Також користувач може самостійно вказати всі параметри RAID і порядок дисків, які входять до його складу.

Після відтворення масиву в програмі будуть доступні всі логічні розділи, папки і файли, які були на ньому. Ви також можете проаналізувати диск для пошуку видалених з масиву папок і файлів. Функція попереднього перегляду дозволяє переглянути вміст видалених файлів. Використовуючи HEX-редактор ви зможете переглянути вміст диска напряму, перейти і переглянути знайдені структури файлової системи.

Hetman RAID Recovery дозволяє зробити образ дисків які входять до складу рейд, а також сумарний образ зібраного масиву. Це повністю убезпечить дані від подальшої втрати в результаті виходу дисків з ладу. Всю відновлену інформацію можна буде зберегти на будь-який інший підключений до системи диск або на FTP сервер. Утиліта розроблена для операційної системи Windows і підтримує файлові системи: FAT/exFAT, NTFS/ReFS, APFS/HFS+, Ext2/3/4/ReiserFS та XFS/UFS.