Hetman Photo Recovery

Ви можете придбати ліцензії Hetman Photo Recovery, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Hetman Photo Recovery – програма для відновлення видалених фотографій.

Повний опис

Цифрова фотографія стала революційним шляхом розвитку способів отримання зображень. У наш час не потрібно турбуватися про плівку, експозиції та інші відомі фотолюбителям проблеми. Цифрова камера дозволяє отримати сотні фотознімків на карту розміром не більшу ніж сірникова коробка.

На жаль, цифрові технології не можуть на 100% гарантувати збереження ваших фотографій. Непередбачені випадковості, збої живлення, апаратури, програмного забезпечення або вірусні атаки, можуть завдати невиправної шкоди для файлів на вашій карті пам’яті або USB носії. В деяких випадках це може призвести до повного видалення цифрових фотографій. Якщо вам не пощастило, і ви потрапили в подібну ситуацію – не турбуйтесь. Hetman Photo Recovery – це новітнє рішення з унікальними характеристиками і привабливою ціною!

Інтуїтивний інтерфейс робить процес відновлення доступним для будь-якого користувача. Програма підтримує всі сучасні media носії, формати цифрових зображень (включаючи RAW формат) і файлові системи. Hetman Photo Recovery буде однаково корисний як початківцям, так і професіоналам з великим досвідом користування цифровими камерами.

Двигун програми, що базується на алгоритмах поглибленого сканування і відновлення, дозволяє програмі відновити ті зображення, які інші програми навіть не знаходять! Hetman Photo Recovery дозволяє переглядати видалені зображення перед збереженням. Ви можете використовувати пошук і фільтрацію по знайденим файлам. Все це дозволить відновити тільки ті зображення, які дійсно необхідні.