Hetman Partition Recovery

Ви можете придбати ліцензії Hetman Partition Recovery, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Hetman Partition Recovery – програма для відновлення даних з будь- яких пристроїв будь-яких форматів.

Повний опис

Hetman Partition Recovery відновлює видалені файли та папки, відновлює дані після форматування або пошкодження логічного розділу, відновлює інформацію з недоступного диска. Програма відновлює логічні диски, розділи, виправляє помилки файлових систем NTFS чи FAT, і повністю повертає видалені дані.

Утиліта поєднує в собі одночасно функціональність декількох програм для відновлення дисків. Hetman Partition Recovery приховує від користувача всю складність процесу відновлення даних і в автоматичному режимі виправляє помилки пошкоджених розділів, файлових систем, жорстких дисків. Детальний файл допомоги українською мовою та вбудований покроковий майстер, дозволяють відновити дані навіть недосвідченому користувачеві комп’ютера.

Програма нічого не записує на диск з якого відновлює інформацію. Під час сканування утиліта читає сектора диску і нальоту відображає користувачеві файли, які доступні для відновлення. Hetman Partition Recovery дозволяє зберегти відновлені файли на будь-який логічний диск, підключений до системи користувача чи записати їх на CD / DVD носій. Програма може створити ISO образ з відновленими файлами, або залити їх на віддалений FTP сервер.

Програма сумісна з усіма носіями інформації, включаючи жорсткі та зовнішні диски, USB флешки і всі типи карт пам’яті фотокамер чи телефонів, в тому числі: microSD, SDHC/SDXC, CompactFlash, Memory Stick і т.д. Утиліта працює з 32 і 64 бітних версіях Windows. Hetman Partition Recovery сумісна з усіма версіями файлових систем FAT (VFAT, FAT16, FAT32) і NTFS (3, 4, 5, 6).