Hetman Office Recovery

Ви можете придбати ліцензії Hetman Office Recovery, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Hetman Office Recovery – програма для відновлення файлів Microsoft Office та Open Office.

Повний опис

Hetman Office Recovery допоможе відновити втрачені документи і таблиці в форматах Microsoft Office, OpenOffice і Adobe PDF в найважчих ситуаціях. Продукт допомагає користувачам відновити втрачену інформацію з відформатованих, таких які не читаються, заново розбитих на розділи або сильно зношених накопичувачів.

Hetman Office Recovery тестувався з традиційними і твердотільними накопичувачами всіх видів, включаючи звичайні і зовнішні жорсткі диски, накопичувачі SSD, карти пам’яті та USB-накопичувачі. Програма працює з урахуванням особливостей запису і зберігання інформації на різні типи носіїв, автоматично підлаштовуючись під конкретний тип накопичувача. Таким чином забезпечується оптимальна якість відновлення в повністю автоматичному режимі.

Робота з накопичувачами в критичному стані (сильний знос, нестабільна робота електроніки, механічні пошкодження) здійснюється в спеціальному безпечному режимі. В цьому режимі створюється віртуальна копія пошкодженого накопичувача. Подальше відновлення інформації проводиться з віртуального образу диска; оригінальний фізичний носій при цьому більше не потребується. На відміну від традиційних алгоритмів відновлення, даний спосіб здійснює доступ до нестабільного пристрою в щадному режимі: зчитування даних ведеться послідовно у вигляді єдиної операції читання. Таким чином мінімізується число пересувань головок диска і максимально зменшується ймовірність передчасного виходу накопичувача з ладу.

За допомогою Hetman Office Recovery можна відновити документи і таблиці в форматах Microsoft Office, Open Office і Adobe PDF. Серед підтримуваних типів файлів – DOC / DOCX, XLS / XLSX, ODS / ODT, RTF, Adobe PDF, та багато інших офісних документів. Підтримуються диски відформатовані в файлових системах FAT і NTFS всіх версій, а також накопичувачі з порожньою або видаленою файловою системою. У випадку із заново ініціалізованими дисками, автоматично визначаються видалені томи.