Hetman NTFS Recovery

Ви можете придбати ліцензії Hetman NTFS Recovery, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Hetman NTFS Recovery – програма для відновлення файлів з NTFS розділів.

Повний опис

Відновіть файли і папки з робочих, відформатованих, пошкоджених або недоступних NTFS розділів! Hetman NTFS Recovery відновлює будь-які пристрої зберігання інформації під управлінням файлової системи NTFS. Програма підтримує жорсткі, зовнішні та SSD диски комп’ютерів і ноутбуків, а також будь-які карти пам’яті і USB флеш диски. Утиліта працює з усіма 32 і 64 бітними версіями Windows, включаючи ті, які не мають доступу до NTFS розділів.

Корисний інструмент швидко відновить дані логічних розділів, які втрачено в результаті випадкових або навмисних дій користувача, збоїв роботи ОС Windows, програмного забезпечення, вірусних атак або будь-яких інших подій, що спричинили втрату важливої інформації. Програма сканує диск у пошуках системних файлів NTFS і виявляє поточні файлові таблиці та ті, які використовувались раніше. Комплексно аналізуючи всю знайдену інформацію, утиліта відновлює, як щойно видалені файли, так і ті дані, які втрачено багато місяців або навіть років тому.

Завдяки інноваційному алгоритму, який об’єднує пошук файлів по їх вмісту з даними файлових таблиць, програма відновлює інформацію з пристроїв, які недоступні для ОС Windows. Програма отримує доступ до всіх підключених до системи користувача пристроїв, навіть якщо вони недоступні для програми Explorer. Hetman NTFS Recovery відновить дані, навіть у разі коли файлову систему було повністю втрачено в результаті апаратного збою або ОС Windows було перевстановлено.

Зручний інтерфейс користувача, покроковий майстер та можливість перегляду вмісту видалених файлів – вигідно відрізняють продукт від конкурентів. Кропіткий та дорогостоячий процес відновлення даних тепер доступний кожному домашньому користувачеві.