Hetman macOS Recovery

Ви можете придбати ліцензії Hetman macOS Recovery, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а такоже професійну технічну підтрімку по ряду виробників.

Характеристики

Hetman macOS Recovery – програма для відновлення даних, видалених з карт пам’яті, флешок, а також жорстких та зовнішніх дисків відформатованих для iMac, MacBook, Mac Mini або Mac Pro.

Повний опис

Шукаєте програму для відновлення даних з Mac комп’ютера або ноутбука? Випадково видалили файли або відформатували зовнішній диск, карту пам’яті або USB флешку? Можливо ваші файли були видалені з мережевого сховища або RAID-масиву? Універсальним рішенням для захисту даних від втрати стане Hetman macOS Recovery.

Hetman macOS Recovery сканує пристрій зберігання інформації і знаходить на ньому елементи з яких складається файлова система. За знайденими даними програма відновлює структуру дерева каталогів і файлів диска. Програма відновить дані після форматування, видалення розділів, випадкового видалення файлів без використання Кошика.

Утиліта відображає знайдені для відновлення папки і файли так само, як Finder або будь-який інший файловий менеджер. Вам необхідно лише вказати файли, які необхідно відновити, і зберегти на будь-який інший підключений до системи диск. Функція попереднього перегляду видалених файлів дозволяє переконатися в можливості їх відновлення до реєстрації програми. Покроковий майстер приховує всю складність процесу відновлення і робить роботу з програмою комфортною для будь-якого користувача.

Hetman macOS Recovery дозволяє переглянути вміст файлу у вбудованому HEX-редакторі. Також, HEX-редактор дозволяє вивчити структури файлової системи. Україномовний інтерфейс і файл допомоги програми допоможуть швидко повернути необхідні файли. Для збереження файлів ви можете вибрати будь-який підключений до системи носій або вивантажити файли по FTP.

Утиліта розроблена для операційної системи Windows, тому ви повинні підключити носій інформації до комп’ютера з Windows. Для запуску програми прямо на macOS можна скористатись Boot Camp або Parallel.