Hetman Linux Recovery

Ви можете придбати ліцензії Hetman Linux Recovery, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Hetman Linux Recovery – програма для відновлення даних, видалених з карт пам’яті, флешок, а також жорстких і зовнішніх дисків відформатованих для Linux.

Повний опис

Шукаєте програму для відновлення даних в Linux? Випадково видалили файли або відформатували зовнішній диск, карту пам’яті або USB-флешку? Ваші файли були видалені з мережевого сховища або RAID-масиву? Універсальним рішенням для захисту даних від втрати стане Hetman Linux Recovery.

Програма комплексно аналізує весь вміст носія інформації і знаходить в ньому елементи, з яких складається файлова система, а також сигнатури початку і закінчення більшості файлів. Комбінуючи отриману інформацію, Hetman Linux Recovery відтворює структуру папок та видалених файлів на диску.

Інтерфейс програми нагадує стандартне вікно провідника Windows або стандартного менеджера файлів в Linux. Утиліта відображає видалені файли в папках, з яких їх було видалено. Видалені або відформатовані розділи відображаються з усіма файлами і папками, які раніше були на них. Покроковий майстер дозволяє швидко проаналізувати диск і вибрати файли, які необхідно відновити. Вікно попереднього перегляду відображає вміст видалених файлів. Ви гарантовано відновите файли в тому вигляді, в якому вони відображаються програмою.

Hetman Linux Recovery дозволяє переглянути вміст файлу з допомого вбудованого HEX-редактора. Крім цього, HEX-редактор дозволяє вивчити структури файлової системи. Україномовний інтерфейс і файл допомоги програми допоможе швидко повернути необхідні файли. Зберігати відновлені файли необхідно на інший диск. Для збереження файлів ви можете вибрати будь-який підключений до системи носій або вивантажити файли по FTP.

Утиліта розроблена для операційної системи Windows, тому ви повинні підключити носій інформації до комп’ютера з Windows або скористатися віртуальною машиною для запуску програми прямо на Linux.