Hetman Internet Spy

Ви можете придбати ліцензії Hetman Internet Spy, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Hetman Internet Spy – програма для перегляду збережених в браузері паролів та історії відвіданих сайтів.

Повний опис

Якщо ви вирішили видалити історію пошукових запитів, переглядів та інших дій в Інтернеті, які будь-коли здійснювались вами, то навіть не сподівайтесь, що дана інформація може бути видаленою назавжди. Історію пошуків можна легко прочитати, а у разі необхідності – відновити.

Hetman Internet Spy сканує вміст як існуючих так і видалених системних файлів браузера та дістає історію відвідувань сайтів, проведений в Інтернеті час, збережені паролі, адреси та платіжну інформацію. Програма відкриє доступ до пошукових запитів користувача, історії роботи з онлайн перекладачами, до переписок на сайтах знайомств та в соціальних мережах, email повідомлень і т.д.

Ви зможете відновити історію будь-якого браузера після її очистки чи скидання налаштувань браузера за замовчуванням, а також видалення браузера з його наступним встановленням. Використання вкладки в режимі «Інкогніто» в Google Chrome чи «Приватного перегляду» в Opera чи Mozilla FireFox не повністю приховує історію відвідувань сайтів. За допомогою Hetman Internet Spy ви також отримаєте доступ до цієї інформації.

Інтуїтивний інтерфейс дозволяє використовувати утиліту як батьками вдома для контролю над дітьми, так і слідчими криміналістами під час роботи з цифровими доказами. Продукт надає інформацію навіть у разі, якщо історію браузера було очищено, дані було видалено чи відформатовано диск.

Всі отримані дані ви можете зберегти в Excel, HTML чи PDF форматах для наступного ознайомлення чи імпорту в інші системи. Майстер побудови звітів допоможе вибрати та експортувати будь-яку потрібну інформацію.