Hetman File Repair

Ви можете придбати ліцензії Hetman File Repair, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Hetman File Repair – програма для виправлення помилок в пошкоджених файлах.

Повний опис

Виправляє помилки файлів і відновлює пошкоджені зображення, архіви і документи після спроб відновлення видалених даних. Hetman File Repair виправляє пошкоджені заголовки, логічну структуру вмісту файлу, у разі необхідності доповнює його і відтворює новий, 100% робочий файл.

Hetman File Repair це чудова утиліта, яку слід використовувати в комбінації з програмами відновлення даних. Якщо файл був видалений з диска, який містить “биті” сектори або частина файлу була перезаписана новими даними, то він буде пошкоджений після відновлення. Навіть найкращі програми відновлять файл частково, тому що решту вмісту буде вже перезаписано інформацією зовсім іншого файлу. При спробі відкрити такий файл на перегляд або редагування, програми будуть відображати його з помилкою або взагалі не зможуть відкрити. Спроба видобути файли зі збійного архіву обірветься на половині шляху. Утиліта підтримує різні формати файлів і дозволяє оцінити можливість відновлення кожного пошкодженого файлу.

Hetman File Repair екстремально проста у використанні. Якщо ви використовуєте Windows Explorer, то миттєво розберетеся в програмі. Для виправлення файлу виберіть папку в якій знаходиться пошкоджений документ, вкажіть сам документ та натисніть кнопку “Відновити”. Що може бути простіше? Якщо потрібно виправити безліч файлів, інтерактивний помічник проведе вас через весь процес в покроковому режимі.

Утиліта вигідно відрізняється від інших продуктів відновлення пошкоджених файлів. Вона не просто “лікує” заголовок файлу. Навпаки, інструмент сканує всю область вмісту файлу, виявляючи і виправляючи проблеми, що викликають некоректну поведінку. Вичитуючи всю можливу інформацію з пошкодженого файлу, програма створює файл з новим заголовком і вмістом.