Hetman FAT Recovery

Ви можете придбати ліцензії Hetman FAT Recovery, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Hetman FAT Recovery – програма для відновлення карт пам’яті, USB флеш-дисків.

Повний опис

Більшість, якщо не всі, USB флешки і карти пам’яті, які використовуються в різноманітних цифрових камерах, телефонах, планшетах та MP3 плеєрах, використовують файлову систему FAT. FAT16 і FAT32 за замовчуванням використовуються для твердотілих зовнішніх носіїв інформації, таких як: USB флеш-диск, SDHC, SDXC, Compact Flash, SD, MicroSD and SONY Memory Stick, що використовуються в планшетах, мобільних телефонах, цифрових компактних і дзеркальних камерах. Деякі жорсткі диски як і раніше відформатовані в FAT32, особливо ті, які використовуються в NAS серверах, для запису і відтворення потокового відео.

Час від часу дані втрачаються навіть на самих надійних носіях інформації. Помилки користувачів, програм і прошивок, несправність обладнання, призводять до недоступності всього або частини жорсткого диска. Іноді ви не можете прочитати декілька файлів (часто найважливіших), іноді вся карта пам’яті виявляється порожньою або ви просто не можете отримати доступ до всього вмісту флешки.

Hetman FAT Recovery розроблена для вирішення будь-якого завдання з відновлення даних, отримання доступу, і читання інформації з недоступних дисків. Програма дістає інформацію з будь-яких проблемних носіїв. Підтримуючи жорсткі і SSD диски, USB флешки, різні карти пам’яті, утиліта відновить дані з будь-якого джерела під управлінням файлової системи FAT. Hetman FAT Recovery працює з усіма версіями FAT (VFAT, FAT12, FAT16, FAT32), відновлює оригінальні імена файлів та структуру каталогів.

Алгоритм відновлення даних, який реалізовано в програмі, об’єднує інформацію отриману з аналізу файлової таблиці, з даними отриманими в результаті сигнатурного пошуку файлів. Це дозволяє відновити більше файлів ніж пропонують найближчі конкуренти. Вміст знайдених для відновлення файлів ви можете переглянути до реєстрації програми.