Hetman Excel Recovery

Ви можете придбати ліцензії Hetman Excel Recovery, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Hetman Excel Recovery – програма для відновлення видалених електронних таблиць.

Повний опис

Hetman Excel Recovery – професійний інструмент для відновлення електронних таблиць Excel і OpenOffice. Таблиці в форматах XLS, XLSX і ODS можуть бути успішно відновлені з пошкоджених і відформатованих накопичувачів, нестабільно працюючих пристроїв, а також жорстких дисків з пошкодженнями файлової системи або системних областей даних.

Hetman Excel Recovery розроблений для вирішення найскладніших завдань. Програма успішно справляється з проблемами відновлення даних, перед якими пасують інші інструменти. Низькорівневий алгоритм аналізу диска здатний виявити видалені електронні таблиці навіть при повній відсутності як файлової системи на диску, так і системних областей на самому пристрої. В режимі детального аналізу програма зчитує весь вміст жорсткого диска, здійснюючи пошук електронних таблиць за характерними ознаками – сигнатурами. При розпізнаванні відповідної сигнатури алгоритм вираховує розмір файлу, після чого проводить контроль цілісності виявленої електронної таблиці.

На відміну від програм конкурентів, Hetman Excel Recovery формує список доступних для відновлення файлів на основі електронних таблиць, які успішно пройшли попередній контроль цілісності. Такий підхід позбавить користувача від необхідності розбирати величезну кількість «битих» файлів і електронних таблиць, які неможливо відкрити штатними засобами. Завдяки попередньому контролю цілісності Hetman Excel Recovery гарантує стовідсоткове відновлення всіх таблиць, які відображаються на останньому кроці Майстра Відновлення.

Для роботи з накопичувачами в критичному стані, зношеними і пошкодженими дисками, в Hetman Excel Recovery передбачено особливий безпечний режим. В цьому режимі програма зробить спробу якнайшвидше зняти точний образ аналізованого пристрою, зберігши всю доступну інформацію в окремий файл. Зчитування даних в безпечному режимі здійснюється послідовно, а кількість переміщень головок диска мінімізується.