G DATA Antivirus

Ви можете придбати ліцензії G Data Antivirus, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним реселером G Data в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

G DATA Antivirus – продукт, що забезпечує основний захист вашого ПК від вірусів і включає необхідні функції захисту ваших конфіденційних даних.

Повний опис

G Data Antivirus пропонує миттєвий захист від онлайн-загроз, використовуючи комбінацію різних технологій: антивірусний движок Bitdefender, максимальна безпека за допомогою новітньої розробки компанії G Data CloseGap і регулярні щогодинні оновлення вірусних сигнатур.

G Data Antivirus включає покращений компонент захищеного Інтернет-банкінгу G Data BankGuard для ефективного захисту при проведенні фінансових операцій онлайн. Завдяки проактивному захисту в режимі реального часу, користувачі залишаються захищеними від новітніх Інтернет-загроз і шкідливих програм.

Активна гібридна технологія CloseGap забезпечує ефективну взаємодію проактивних, хмарних і сигнатурних методів виявлення шкідливих програм і онлайн-загроз c високою швидкодією захисту.

Переваги продукту:

  • Оптимальний захист вашого комп’ютера від мережевих загроз. У продукті G DATA Antivirus представлені новітні паралельно діючі технології розпізнання вірусів, які не залишають шансів яким би то не було небезпекам мережі.
  • Електронні повідомлення під захистом. Усі вхідні повідомлення перевіряються відразу ж при надходженні. Програма визначає шкідливі вкладення і будь-який підозрілий вміст до того, як вони можуть заподіяти будь-якої шкоди вашому ПК.
  • Проактивний захист. G DATA Antivirus стежить за поведінкою файлів, розпізнає шкідливу діяльність і додає в хмару, що забезпечує захист від ще невідомих вірусів.
  • Захист від вразливостей в програмах. Купивши G DATA Antivirus, ви отримаєте продукт з новітньою технологією захисту від експлойтів! Він надійно захищає комп’ютер від вразливостей у встановлені програми, будь то текстовий редактор або плагін для браузера.
  • Захист при проведенні банківських операцій і онлайн-покупок. Ваші персональні дані під надійним захистом із запатентованою технологією BankGuard! Нова функція захисту від клавіатурних шпигунів запобігає ризику маніпуляцій і розкрадання даних.
  • Преміум підтримка продукту. Служба підтримки G Data тісно співпрацює з відділом розробок, що гарантує найшвидшу та якісну допомогу по продукту.