F-Secure Protection Service for Business

Ви можете придбати ліцензії F-Secure Protection Service for Business, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

F-Secure Protection Service for Business – це автоматизований, простий в експлуатації і повноцінний комплекс захисту робочих станцій і файлових серверів, що складається з системи безпеки та порталу управління.

Повний опис

Protection Service for Business – лідер на ринку контролю і управління середовищем мультиплатформових кінцевих точок (endpoint). Потужне, сучасне і просте у використанні програмне забезпечення, створене для бізнесу, основами політики безпеки якого є забезпечення надійної безпеки всіх використовуваних кінцевих точок незалежно від платформи і місця знаходження. Рішення, яке дозволить легко контролювати і керувати мультиплатформенним середовищем.

Принцип роботи

Сервіс включає 4 компоненти:

  • Віртуальний Management Portal;

Віртуальна консоль управління дозволяє здійснювати розгортання кінцевих агентів сервісу, вносити зміни в конфігурації і вести облік завдань по всім кінцевим точкам, що в сумі з функцією побудови графічних звітів про роботу сервісу допоможе забезпечити повне охоплення питань в сфері безпеки даних.

(Центр управління сервісом, інтегрована функція управління мобільними пристроями, автоматичне керування оновленнями, не вимагає установки додаткових апаратних засобів)

  • Клієнт безпеки кінцевої точки для комп’ютерів;

(Захист доступу на підозрілі сайти, захист від підозрілого контенту, який намагається отримати доступ до даних на ПК, встановлено заборону доступу до певних сайтів з метою збільшення продуктивного часу роботи співробітників в інтернеті, додатковий захист підключення до обраних сайтів (хмара даних, CRM та ін .), покращена продуктивність і евристичний аналіз, система управління оновленнями)

  • Клієнт безпеки кінцевої точки мобільних пристроїв;

(Виключення установки обмежень для співробітників при використанні мобільних пристроїв, мобільний захист нового покоління, безпеку підключення WiFi (VPN), проактивний захист додатків і web, управління функцією anti-theft для всіх підключених мобільних пристроїв, збільшення швидкості підключення для уникнення відстеження сигналу)

  • Клієнт безпеки кінцевої точки серверів.

(Забезпечення тотальної безпеки без шкоди для продуктивності сервера, мультиплатформеність, сканування і захист web-трафіку, проактивний захист web-з’єднань, покращена продуктивність і евристичний аналіз, система управління оновленнями, додаткові компоненти для Обміну та Поширення даних)

Чому PSB:

У наші дні, бізнес використовує все більше платформ і видів підключень. Межі використовуваної мережі можуть розширюватися в залежності від місця знаходження Ваших співробітників, що в сумі з великою кількістю пристроїв і програмного забезпечення збільшує ймовірність її уразливості. З огляду на щорічне збільшення кількості кібер-атак, а також їх ускладнення, стає все важче забезпечувати свою кібер-безпеку.

PSB уніфікований під роботу на комп’ютерах під керуванням Windows і Мас, смартфон з iOS і Android, а також на різноманітних серверних платформах.

  • Мультиплатформенність виключає потребу у використанні додаткового заліза і декількох сервісів для підтримки безпеки;
  • Продукт є лідером на світовому ринку і використовує передові технології, забезпечуючи захист в реальному часі;
  • Інструменти Patch Management і MDM дозволяють повністю контролювати бюджет, виділений на забезпечення безпеки;
  • Дві опції ліцензування – місячна та річна;
  • Спрощений процес установки завдяки відсутності заліза і автоматичного видалення старого антивірусу;
  • Уніфікована консоль з автоматичним оновленням.