F-Secure Anti-Virus Business Suite

Ви можете придбати ліцензії F-Secure Anti-Virus Business Suite, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

F-Secure Anti-Virus Business Suite – це комплексне програмне рішення, призначене для захисту всіх рівнів IT-інфраструктури вашої компанії, доповнене потужними інструментами централізованого управління системою безпеки.

Повний опис

Передові можливості F-Secure Business Suite включають менеджмент інтернет-серфінгу, контроль спаму, виявлення руткітів, запобігання вторгнень і багато іншого.

Комплект F-Secure Business Suite відрізняється простотою в установці і містить F-Secure Policy Manager – ефективний інструмент централізованого управління політиками. F-Secure Policy Manager спрощує розгортання додатків захисту, призначення та поширення політик і моніторинг безпеки з єдиного web-порталу.

Компоненти F-Secure Business Suite:

 • Anti-Virus Client Security – це автономна система захисту корпоративних робочих станцій і ноутбуків від всіх сучасних типів шкідливих програм, що поєднує в собі функціонал антивіруса, персонального брандмауера і можливості застосування технологій хмарних обчислень.
 • Anti-Virus for Workstations – автономний модуль, що забезпечує інноваційний попереджувальний захист робочих станцій і ноутбуків співробітників від самого широкого кола як відомих, так і від абсолютно нових типів вірусних, хакерських, поштових і мережевих загроз.
 • Linux Security Client Edition – високоефективний компонент захисту робочих станцій і ноутбуків з операційною системою Linux, в режимі реального часу блокує будь-яку вірусну активність завдяки технологіям хмарних обчислень. Інноваційні фільтри, сканери та механізми обчислення несанкціонованих проникнень гарантують стабільність, надійність і безпеку корпоративної мережі і її вузлів.
 • Anti-Virus for Windows Servers -комплексний, швидкий і ефективний антивірусний захист для робочих станцій і сховищ Windows, який гарантує, що користувачі, які підключають заражені машини до локальної мережі і обмінюються даними з корпоративними файловими серверами, не зможуть поширити вірусні елементи з інших вузлів мережі.
 • Anti-Virus for Citrix Servers – це потужний засіб антивірусного захисту даних і сховищ, який встановлюється на Citrix MetaFrame серверах презентацій і серверах Microsoft Terminal. Додаток автоматично сканує всі об’єкти, що відкриваються під час сеансу віддаленої роботи з сервером, в тому числі файли, що зберігаються на робочій станції або ноутбуці користувача.
 • Linux Security Server Edition – інтегроване рішення, призначене для захисту корпоративних даних і файлових сховищ, що працюють на платформі Linux, від вірусів і шпигунів. Система автоматичного антивірусного сканування своєчасно виявить і заблокує шкідливі програми, не допускаючи їх проникнення на Linux-сервер, потужний брандмауер екранує систему від мережевих «черв’яків» і хакерів, а технологія запобігання несанкціонованого вторгнення не дозволить зловмисникам внести будь-які зміни в структуру.
 • Anti-Virus для Microsoft Exchange – це автономний модуль, що забезпечує комплексний захист робочих станцій користувачів Microsoft Exchange від поштових загроз: вірусів, хробаків, троянських програм і т.д. Додаток здійснює сканування всього вхідного і вихідного поштового трафіку в режимі реального часу, а також ефективно бореться з вірусами, які переховуються в документах і повідомленнях або зберігаються в загальнодоступних каталогах.
 • F-Secure Internet Gatekeeper для Linux – це простий і ефективний інструмент захисту від мережевих загроз, блокуючий віруси та інший шкідливий програмний код в трафіку HTTP, SMTP і FTP ще на рівні шлюзу, не допускаючи його проникнення в локальну мережу. Рішення також аналізує весь поштовий контент, що йде по протоколу POP3, і інтернет-трафік, завчасно блокуючи вірусні атаки, що використовують поштові акаунти співробітників і служби інтернет-провайдера.
 • Компонент F-Secure Business Suite – це інструмент установки програми і централізованого управління політиками безпеки, спрощує вирішення адміністраторських завдань по розгортанню автономних модулів захисту, призначенню і поширенню політик безпеки і моніторингу вірусної активності.

Системні вимоги:

 • Windows 7 (всі випуски) Windows Vista (усі версії) Windows XP Home Edition Windows XP Professional; Windows 7 * або Windows Vista *
 • Процесор: підтримує роботу ОС Windows 7 або Windows Vista
 • Вимоги до пам’яті: 512 МБ (рекомендується 1 ГБ)
 • Простір на диску: не більше 600 МБ під час установки.