Exchange Online

Ви можете придбати ліцензії Exchange Online, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Microsoft в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Exchange Online – розміщена в Інтернеті електронна пошта для бізнесу, яка дозволяє працювати ефективніше незалежно від того, де ви знаходитесь.

Повний опис

З функціональним додатком електронної пошти корпоративного класу Microsoft Exchange ви можете встигати більше. Працюйте на будь-якому пристрої: на телефоні, планшеті, комп’ютері та через веб-браузер.

Можливості:

  • Безпека і надійність. Розширені можливості Exchange Online допомагають надійно захистити ваші дані. Безпеку поштових скриньок забезпечують функції захисту від шкідливих програм і фільтрації небажаної пошти. Засоби захисту від втрати даних допомагають виключити помилкову відправку конфіденційної інформації стороннім особам. Безпека зберігання даних забезпечується за рахунок територіально розподілених по всьому світу резервних серверів, які здійснюють постійне резервне копіювання і підтримують широкі можливості аварійного відновлення. Крім того, команда експертів з безпеки виконує цілодобовий моніторинг середовища Exchange Online. Високий рівень доступності та безперебійної роботи електронної пошти гарантується в 99,9% відповідно до умов угоди про рівень обслуговування з фінансовими зобов’язаннями.
  • Широкі можливості управління. Скористайтеся перевагами розміщення електронної пошти на серверах корпорації Майкрософт, зберігши повний контроль над своїм ІТ-середовищем. Ефективне управління організацією здійснюється з Центру адміністрування Exchange за допомогою простого і зручного веб-інтерфейсу. Виявлення електронних даних на місці в Exchange, SharePoint і Skype для бізнесу виконується з єдиного інтерфейсу Центру виявлення електронних даних. Політики мобільних пристроїв дозволяють створювати списки схвалених пристроїв, примусово блокувати пристрої за допомогою ПІН-коду і видаляти конфіденційні корпоративні дані з втрачених телефонів. ІТ-підтримка по телефону надається цілодобово і без вихідних.
  • Зручність використання і просте обслуговування. Тепер ви можете легко запропонувати своїм користувачам електронну пошту для бізнесу, необхідну для продуктивної роботи. Функція автоматичного виправлення допомагає скоротити витрати часу і зусиль на обслуговування системи електронної пошти. Запропонуйте користувачам архів на місці, щоб вони могли централізовано зберігати всі свої важливі дані. Крім того, надайте їм цілодобовий і повсюдний доступ до електронної пошти, календаря та контактів через всі основні браузери і з самих різних мобільних пристроїв. Повна інтеграція з Outlook дозволить їм використовувати звичні функції для роботи з електронною поштою в автономному режимі.