6 травня 2020 року
14:00-15:00

Спікер:

Олександр Борченко,
Certified Engineer SOLIDWORKS, SOFTICO

Вебінар
“Виробництво без використання креслень із SOLIDWORKS MBD”

Зв’язок між даними CAD моделі та виробництвом є достатньо складною задачою. Однак сучасні технології надають фантастичну можливість максимально спростити цей процес та оптимізувати інформацію, яку Ви надсилаєте на виробництво.

SOLIDWORKS MBD — це інтегроване безшовне доповнення до SOLIDWORKS 3D CAD. Це рішення дозволяє визначати та упорядкувати 3D-розміри, допуски, бази, замітки, специфікації та іншу інформацію, що забеспечує точну передачу 3D-даних. Також SOLIDWORKS MBD дозволяє налаштовувати шаблони публікацій для виробництва, наприклад, специфікації деталей чи збірок, запити цінової пропозиції (RFQ) та вхідні звіти контролю.

Публікації можні створювати в таких популярних форматах, як eDrawings®, STEP 242 та 3D PDF.

Цей вебінар зацікавить всіх, чия робота пов’язана з CAD/CAM системами та/або з виробництвом: інженерів, технологів, технічних директорів.

На цьому вебінарі Ви дізнаєтеся:

  • як використовувати рішення SOLIDWORKS MBD для додавання розмірів, допусків та інших технічних вимог, використовуючи безпосередньо 3D модель, із можливістю наступного використання цих анотацій для подальшого запуску деталі або збірки у виробництво.

  • як використання рішення SOLIDWORKS MBD при 3D моделюванні дозволяє не лише скоротити час виводу продукції на ринок, зменшити кількість браку, але і допоможе перейти до створення цифрового двійника виробу та повністю відмовитися від необхідності наявності роздрукованих креслень, що, дозволить оптимізувати бізнес-процеси всередині організації.

На вказаний при реєстрації email Ви отримаєте лист
з подробицями підключення до вебінару

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА