20 травня 2020 року
14: 00-15: 00

Спікер:

Олександр Борченко,
Certified Engineer SOLIDWORKS, SOFTICO

Вебінар

“SOLIDWORKS Sustainability: Простий спосіб зробити продукт екологічним”

У всьому світі проблеми забруднення екології з кожним днем ​​стають все більш критичними, що призводить до постановки нових завдань перед виробниками продукції, пов’язаних з виробництвом продукції з мінімальною шкодою для навколишнього середовища.

SOLIDWORKS Sustainability забезпечує в режимі реального часу проведення віртуальної екологічної експертизи шляхом вимірювання впливу окремих конструкцій і деталей на навколишнє середовище, включаючи вплив матеріалів, процесу виготовлення, складання, транспортування та утилізації. Така експертиза проводиться протягом усього життєвого циклу продукту: від видобутку сировини і виробництва до утилізації.

Використання рішення SOLIDWORKS Sustainability допоможе підприємству не тільки знизити виробничі витрати і розробити більш екологічні продукти, а й знизити загальну вартість володіння продуктів підприємства за рахунок оцінки потенційних витрат на транспортування, використання і утилізацію.

Цей вебінар зацікавить всіх, чия робота пов’язана з CAD/CAM системами та/або з виробництвом: інженерів, технологів, технічних директорів.

Реєстрацію завершено