03 червня 2020 року
10:00-11:00

Спікер:

Олександр Борченко,
Certified Engineer SOLIDWORKS, SOFTICO

Вебінар
“Робота з листовим металом в SOLIDWORKS”

Сучасна промисловість використовує різні методи металообробки, одним з яких є робота з листовим металом.

Ця технологія, що включає в себе розкрій металу з подальшою гнучкою заготовки для отримання готової деталі, відрізняється відносно простою, оптимальною за вартістю, а використовуване обладнання – високим ступенем універсальності. Ці переваги сприяють стрімкому розвитку і росту популярності даної технології серед підприємств та виробничих компаній.

SOLIDWORKS 3D CAD, володіючи великою кількістю інструментів для проектування деталей, виготовлених з листового металу, надає можливість в найкоротші терміни спроектувати необхідну деталь, створити збірку із застосуванням деталей із листового металу. Після чого створити всі необхідні дані для її виробництва, зокрема, файл розгортки для розкрою, і креслення для обробки на листогнучкому пресі.

Цей вебінар зацікавить всіх, чия робота пов’язана з CAD/CAM системами та/або з виробництвом: інженерів, технологів, технічних директорів.

На вебінарі буде:

  • проведений огляд і демонстрація інструментів SOLIDWORKS для проектування деталей з листового металу, оформлення креслення, отримання розгортки спроектованої деталі.

На вказаний при реєстрації email Ви отримаєте лист
з подробицями підключення до вебінару

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО