8 квітня 2020 року
11: 00-12: 00

спікер:

Олександр Борченко,
Certified Engineer SOLIDWORKS, SOFTICO

Вебінар
“Використання програмного комплексу SOLIDWORKS для інженерного аналізу”

Сучасні світові тенденції в промисловості вимагають від компанії випускати якісну продукцію в максимально стислі терміни, а значить часу на тестування прототипу і виправлення помилок не залишається. З огляду на дані обставини, єдиний вихід – це перенесення максимально великої кількості випробувань у віртуальне середовище, тобто проведення необхідного випробування на базі 3D моделі.

Програмний комплекс SOLIDWORKS дозволяє виробляти великий інженерний аналіз, використовуючи при цьому єдине середовище SOLIDWORKS 3D CAD: статистичні, динамічні і топологічні дослідження, виробляти дослідження аеродинаміки твердих тіл, процеси теплообміну і систем охолодження, вентиляція, процеси фільтрації, а також моделювати процес лиття пластикових деталей під тиском.

Цей вебінар буде цікавий всім, чия робота пов’язана з CAD системами чи виробництвом: інженерам, технологам, технічним фахівцям.

На вебінарі буде проведений:

  • огляд всіх рішень SOLIDWORKS, спрямований на інженерний аналіз у віртуальному середовищі, які дозволяють зменшити часові та фінансові витрати на проектування і запуск у виробництво.

На вказаний при реєстрації email Ви отримаєте лист
з подробицями підключення до вебінару

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА