13 травня 2020 року
16:00-17:00

Спікер:

Наталія Морозова, Data Analyst, Tableau

Вебінар
“Нові можливості в Tableau 2020.1”

З початку 2020 року компанія Tableau випустила 2 великі оновлення: Tableau 2020.1 і Tableau 2020.2. У зв’язку з цим, компанія SOFTICO запускає серію вебінарів про нові фічі Tableau.

13 травня на першому вебінарі «Нові можливості Tableau 2020.1» ми згадаємо які круті функції нам дало оновлення 2020.1.
Щоб не пропустити наступний вебінар «Нові можливості Tableau 2020.2» – стежте за анонсами компанії SOFTICO на сайті або в соц. мережах.

Реліз Tableau 2020.1 відкриває нові можливості взаємодії користувача з даними і візуалізаціями. В наступному вебінарі ми розповімо про найбільш затребувані функції, такі як:

  • Динамічні параметри: тепер ваші дашборди будуть відображати найсвіжіші та актуальні дані. Попрощайтеся з ручним оновленням параметрів!

  • Візуальні анімації: взаємодія користувача зі звітом стала не тільки інтерактивною, а й анімованою.

  • Buffer calculations: завдяки цій функції вам буде нескладно визначити які об’єкти нерухомості знаходяться в межах 200 метрів від обраної локації, або скільки магазинів конкурентів знаходиться в межах 1 км від вашого.

  • Управління ліцензіями користувачів за допомогою простої ідентифікації на сервері: Адміністратори Сервера тепер можуть видихнути, процедура надання ліцензійних ключів кінцевим користувачам стала трохи простіша. Для користувачів з ліцензією Creator тепер доступна опція активації продуктів Tableau Desktop і Tableau Prep безпосередньо через реєстрацію на Табло сервері.

На вказаний при реєстрації email Ви отримаєте лист
з деталями підключення до вебінару

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА