ESET Enterprise Inspector

Ви можете придбати ліцензії ESET Enterprise Inspector, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET Enterprise Inspector – дізнавайтеся про приховані загрози в мережі завдяки рішенню для виявлення і реагування.

Повний опис

ESET Enterprise Inspector – це інструмент для виявлення і реагування призначений для використання разом з багаторівневим захистом ESET для робочих станцій. Отримуючи інформацію від всіх рівнів, ESET Enterprise Inspector аналізує величезну кількість даних робочої станції в режимі реального часу. Як результат, рішення виявляє і реагує на інциденти, швидко аналізуючи і виправляючи будь-яку проблему безпеки в мережі. Зокрема, інструмент дозволяє організаціям негайно вжити заходів для:

  • Виявлення загроз підвищеної складності
  • Перешкоджання атакам без використання файлів
  • Виявлення «0-денних» загроз
  • Захисту від програм-вимагачів
  • Нейтралізації надскладних атак

Відкрита архітектура і інтеграція
ESET Enterprise Inspector надає фахівцям з IT-безпеки інформацію про унікальну поведінку і виявленні на основі репутації. Всі правила легко створювати і редагувати через XML для точного налаштування інструменту відповідно до потреб певних корпоративних середовищ, включаючи інтеграцію SIEM.

Налаштування чутливості
Інструмент для виявлення і реагування дозволяє легко видаляти помилкові оповіщення шляхом налаштування правил виявлення для різних груп комп’ютерів або користувачів. Для точного налаштування умов фільтра поєднуйте такі критерії, як ім’я файлу, шлях, хеш, командний рядок і підписант.

Розширений пошук загроз
Після налаштування правил поведінки в ESET Enterprise Inspector повторно проскануйте всю базу даних подій. Це дозволить визначити нові оповіщення відповідно до правил виявлення. А замість пошуку по статичним IOC робіть пошук динамічної поведінки за кількома параметрами.

Синхронізоване реагування
Побудований на додаток до існуючого захисту ESET для робочих станцій, ESET Enterprise Inspector доповнює послідовну екосистему безпеки, яка дозволяє встановлювати взаємозв’язок всіх об’єктів, а також синхронізувати реагування на інциденти.