ESET Endpoint Security

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії ESET Endpoint Security звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором ESET в Україні зі статусом Elite Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ESET Endpoint Security – машинне навчання і знання людини в динамічній рівновазі.

Повний опис

ESET Endpoint Security для Windows використовує багаторівневий підхід з багатьма технологіями для збалансованого поєднання високої продуктивності, точності виявлення та уникнення помилкових спрацьовувань.

Зміцнює безпеку компанії за допомогою:

  • Захисту від програм-вимагачів
  • Блокування цільових атак
  • Запобігання втрати даних
  • Запобігання витоку даних
  • Виявлення складних загроз

Сервер управління
Всіма продуктами ESET для захисту робочих станцій, включаючи мобільні пристрої, можна керувати з єдиної консолі за допомогою інструменту ESET Security Management Center, який встановлюється на Windows або Linux. Крім цього, для швидкого і легкого налаштування користувачі можуть імпортувати віртуальний пристрій.

Машинне навчання
Починаючи ще з 1997 року, всі продукти ESET для захисту робочих станцій використовують машинне навчання на додаток до інших рівнів захисту. Зокрема, машинне навчання використовується в формі консолідованої вихідної і нейронної мережі.

Багаторівневий захист
Одного рівня захисту недостатньо для протидії сучасним складним загрозам. Тому всі продукти для захисту робочих станцій мають можливість виявляти шкідливі програми до, під час і після запуску. Зосереджуючись не тільки на певній частині життєвого циклу шкідливих програм, продукти ESET забезпечують найвищий рівень захисту.